WP File Manager - en to af translation catalogue (171 entries)

en: Database backup restored successfully.
af: Databasis-rugsteun is suksesvol herstel.

en: Unable to restore DB backup.
af: Kan nie DB-rugsteun herstel nie.

en: Plugins backup restored successfully.
af: Inprop-rugsteun is suksesvol herstel.

en: Unable to restore plugins.
af: Kan nie inproppe herstel nie.

en: Themes backup restored successfully.
af: Rugsteun van temas is suksesvol herstel.

en: Unable to restore themes.
af: Kan nie temas herstel nie.

en: Uploads backup restored successfully.
af: Rugsteun van oplaaie is suksesvol herstel.

en: Unable to restore uploads.
af: Kan nie oplaaie herstel nie.

en: Others backup restored successfully.
af: Ander rugsteun is suksesvol herstel.

en: Unable to restore others.
af: Kan nie ander herstel nie.

en: Backup not found!
af: Rugsteun nie gevind nie!

en: Backups removed successfully!
af: Rugsteun suksesvol verwyder!

en: Unable to removed backup!
af: Kon nie rugsteun verwyder nie!

en: Database backup done on date
af: Databasis rugsteun op datum gedoen

en: Plugins backup done on date
af: Insteek-rugsteun op datum gedoen

en: Themes backup done on date
af: Rugsteun van temas op datum gedoen

en: Uploads backup done on date
af: Laai rugsteun op datum op

en: Others backup done on date
af: Ander rugsteun op datum gedoen

en: No logs found!
af: Geen logboeke gevind nie!

en: Backup removed successfully!
af: Rugsteun suksesvol verwyder!

en: <span class="fm_console_error">Nothing selected for backup</span>
af: <span class="fm_console_error">Niks gekies vir rugsteun nie</span>

en: <span class="fm_console_error">Security Issue.</span>
af: <span class="fm_console_error">Veiligheidskwessie. </span>

en: <span class="fm_console_success">Database backup done.</span>
af: <span class="fm_console_success">Rugsteun van databasis gedoen. </span>

en: <span class="fm_console_error">Unable to create database backup.</span>
af: <span class="fm_console_error">Kan nie databasis-rugsteun skep nie. </span>

en: <span class="fm_console_success">Plugins backup done.</span>
af: <span class="fm_console_success">Insteek-rugsteun gedoen. </span>

en: <span class="fm_console_error">Plugins backup failed.</span>
af: <span class="fm_console_error">Terugvoer van inproppe kon nie. </span>

en: <span class="fm_console_success">Themes backup done.</span>
af: <span class="fm_console_success">Rugsteun van temas gedoen. </span>

en: <span class="fm_console_error">Themes backup failed.</span>
af: <span class="fm_console_error">Rugsteun van temas het misluk. </span>

en: <span class="fm_console_success">Uploads backup done.</span>
af: <span class="fm_console_success">Rugsteun oplaaie is gedoen. </span>

en: <span class="fm_console_error">Uploads backup failed.</span>
af: <span class="fm_console_error">Kon nie rugsteun oplaai nie. </span>

en: <span class="fm_console_success">Others backup done.</span>
af: <span class="fm_console_success">Ander rugsteun gedoen. </span>

en: <span class="fm_console_error">Others backup failed.</span>
af: <span class="fm_console_error">Ander rugsteun het misluk. </span>

en: <span class="fm_console_success">All Done</span>
af: <span class="fm_console_success">Almal gedoen </span>

en: WP File Manager
af: Naam van die inprop

en: Settings
af: instellings

en: Preferences
af: Voorkeure

en: System Properties
af: Stelsel Eienskappe

en: Shortcode - PRO
af: Kortkode - PRO

en: Backup / Restore
af: Rugsteun / herstel

en: Buy Pro
af: Koop Pro

en: Donate
af: skenk

en: File doesn't exist to download.
af: Lêer bestaan ​​nie om af te laai nie.

en: Invalid Security Code.
af: Ongeldige sekuriteitskode.

en: Missing backup id.
af: Rugsteun-ID ontbreek.

en: Missing parameter type.
af: Parametersoort ontbreek.

en: Missing required parameters.
af: Ontbrekende vereiste parameters.

en: WP File Manager - Backup/Restore
af: WP-lêerbestuurder - Rugsteun / Herstel

en: Backup Options:
af: Rugsteunopsies:

en: Database Backup
af: Databasis-rugsteun

en: Files Backup
af: Lêers rugsteun

en: Plugins
af: Inproppe

en: Themes
af: Temas

en: Uploads
af: Oplaaie

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
af: Ander (enige ander gidse wat binne wp-inhoud voorkom)

en: Backup Now
af: Maak nou 'n rugsteun

en: Time now
af: Nou tyd

en: SUCCESS
af: SUKSES

en: Backup successfully deleted.
af: Rugsteun suksesvol uitgevee.

en: Ok
af: Oké

en: DELETE FILES
af: Vee lêers uit

en: Are you sure you want to delete this backup?
af: Is u seker u wil hierdie rugsteun verwyder?

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Confirm
af: Bevestig

en: RESTORE FILES
af: HERSTEL LILERS

en: Are you sure you want to restore this backup?
af: Is u seker dat u hierdie rugsteun wil herstel?

en: Last Log Message
af: Laaste logboodskap

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
af: Die rugsteun het blykbaar geslaag en is nou voltooi.

en: No log message
af: Geen logboodskap nie

en: Existing Backup(s)
af: Bestaande rugsteun (e)

en: Backup Date
af: Rugsteundatum

en: Backup data (click to download)
af: Rugsteundata (klik om af te laai)

en: Action
af: Aksie

en: Today
af: Vandag

en: Restore
af: Herstel

en: Delete
af: Vee uit

en: View Log
af: Sien log

en: Currently no backup(s) found.
af: Tans is geen rugsteun (s) gevind nie.

en: Actions upon selected backup(s)
af: Handelinge met geselekteerde rugsteun (e)

en: Select All
af: Kies Alles

en: Deselect
af: Deselekteer

en: Note:
af: Nota:

en: Backup files will be under
af: Rugsteunlêers sal onder wees

en: Backup is running, please wait
af: Rugsteun loop, wag asseblief

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
af: Is u seker dat u geselekteerde rugsteun (e) wil verwyder?

en: WP File Manager Contribution
af:   WP-lêerbestuurder bydrae

en: Note: These are demo screenshots. Please buy File Manager pro to Logs functions.
af: Opmerking: dit is demo-skermkiekies. Koop File Manager pro na Logs-funksies.

en: Buy PRO
af: Koop PRO

en: Edit Files Logs
af: Wysig lêerlogboeke

en: Download Files Logs
af: Laai lêerlêers af

en: Upload Files Logs
af: Laai lêers op

en: Settings saved.
af: Instellings gestoor.

en: Dismiss this notice.
af: Maak hierdie kennisgewing van die hand.

en: You have not made any changes to be saved.
af: U het geen veranderinge aangebring om gestoor te word nie.

en: Public Root Path
af: Openbare wortelpad

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
af: Lêerbestuurder se wortelpad, u kan verander volgens u keuse.

en: Default:
af: Verstek:

en: Please change this carefully, wrong path can lead file manager plugin to go down.
af: Verander dit noukeurig, verkeerde pad kan daartoe lei dat die invoegtoepassing van die lêerbestuurder afgaan.

en: Enable Trash?
af: Skakel asblik in?

en: After enable trash, your files will go to trash folder.
af: Nadat die asblik geaktiveer is, gaan u lêers na die asblikmap.

en: Enable Files Upload to Media Library?
af: Aktiveer lêers wat na mediabiblioteek opgelaai word?

en: After enabling this all files will go to media library.
af: Nadat dit aangeskakel is, gaan alle lêers na die mediabiblioteek.

en: Save Changes
af: Stoor veranderinge

en: Settings - General
af: Stellings - Algemene

en: Note: This is just a demo screenshot. To get settings please buy our pro version.
af: Let wel: Hierdie is net 'n demo skermkiekie. Om instellings te kry, koop asseblief ons pro-weergawe.

en: Here admin can give access to user roles to use filemanager. Admin can set Default Access Folder and also control upload size of filemanager.
af: Hier kan admin toegang gee tot gebruikersrolle om filemanager te gebruik. Admin kan die standaard toegangsmap instel en ook die oplaai grootte van lêerbestuurder beheer.

en: Settings - Code-editor
af: Instellings - Kode-redakteur

en: File Manager has a code editor with multiple themes. You can select any theme for code editor. It will display when you edit any file. Also you can allow fullscreen mode of code editor.
af: Lêer Bestuurder het 'n kode redakteur met verskeie temas. U kan enige tema vir kode redakteur kies. Dit sal vertoon wanneer u enige lêer wysig. Ook kan jy die volle skerm modus van kode redakteur toelaat.

en: Code-editor View
af: Kode-redakteur sien

en: Settings - User Restrictions
af: Stellings - Gebruikersbeperkings

en: Admin can restrict actions of any user. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users.
af: Admin kan aksies van enige gebruiker beperk. Versteek ook lêers en vouers en stel verskillende - verskillende vouerspaaie vir verskillende gebruikers in.

en: Settings - User Role Restrictions
af: Stellings - Gebruikersrolbeperkings

en: Admin can restrict actions of any userrole. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users roles.
af: Admin kan aksies van enige gebruikerrol beperk. Versteek ook lêers en vouers en stel verskillende - verskillende vouerspaaie vir verskillende gebruikersrolle in.

en: File Manager - Shortcode
af: Lêerbestuurder - kortkode

en: USE:
af: GEBRUIK:

en: <code>[wp_file_manager_admin]</code> -> It will show file manager on front end. You can control all settings from file manager settings. It will work same as backend WP File Manager.
af: <code> [wp_file_manager_admin] </code> -> Dit sal lêerbestuurder aan die voorkant wys. U kan alle instellings vanaf die lêerbestuurderinstellings beheer. Dit sal dieselfde werk as die backend WP-lêerbestuurder.

en: <code>[wp_file_manager]</code> -> It will show file manager on front end. But only Administrator can access it and will control from file manager settings.
af: <code> [wp_file_manager] </code> -> Dit sal lêerbestuurder aan die voorkant wys. Maar slegs administrateur het toegang daartoe en kan beheer vanaf instellings vir lêerbestuurders.

en: <code>[wp_file_manager view="list" lang="en" theme="light" dateformat="d M, Y h:i A" allowed_roles="editor,author" access_folder="wp-content/plugins" write = "true" read = "false" hide_files = "kumar,abc.php" lock_extensions=".php,.css" allowed_operations="upload,download" ban_user_ids="2,3"]
af: <code> [wp_file_manager view = "list" lang = "en" theme = "light" dateformat = "d M, Y h: i A" allowed_roles = "redakteur, outeur" access_folder = "wp-content / plugins" write = "waar" lees = "onwaar" hide_files = "kumar, abc.php" lock_extensions = ". php, .css" allow_operations = "oplaai, aflaai" ban_user_ids = "2,3"]

en: Parameters:
af: Grense:

en: -> It will allow all roles to access file manager on front end or You can simple use for particular user roles as like allowed_roles="editor,author" (seprated by comma(,))
af: -> Dit sal alle rolle toelaat om toegang tot lêerbestuurder aan die voorkant te kry, of u kan dit eenvoudig gebruik vir spesifieke gebruikersrolle soos toegestaan_roles = "redakteur, outeur" (geskei deur komma (,))

en: -> Here "test" is the name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. Default: Root directory
af: -> Hier is "toets" die naam van die lêergids wat in die hoofmap geleë is, of u kan die pad vir subgidse gee soos "wp-content / plugins". As dit leeg of leeg is, sal dit toegang tot alle vouers in die hoofmap kry. Standaard: wortelgids

en: -> for access to write files permissions, note: true/false, default: false
af: -> vir toegang tot die skryf van lêerstoegewings, let op: waar / onwaar, verstek: onwaar

en: -> for access to read files permission, note: true/false, default: true
af: -> vir toegang tot die lees van lêers toestemming, let op: waar / onwaar, verstek: waar

en: -> it will hide mentioned here. Note: seprated by comma(,). Default: Null
af: -> dit sal hier genoem word. Opmerking: geskei deur komma (,). Standaard: Nul

en: -> It will lock mentioned in commas. you can lock more as like ".php,.css,.js" etc. Default: Null
af: -> Dit word in kommas gesluit. u kan meer sluit soos ".php, .css, .js" ens. Standaard: Nul

en: -> * for all operations and to allow some operation you can mention operation name as like, allowed_operations="upload,download". Note: seprated by comma(,). Default: *
af: -> * vir alle bewerkings en om 'n operasie toe te laat, kan u die naam van die operasie noem, allow_operations = "upload, download". Opmerking: geskei deur komma (,). Verstek: *

en: File Operations List:
af: Lêerbewerkingslys:

en: Make directory or folder
af: Maak 'n gids of 'n vouer

en: Make file
af: Maak lêer

en: Rename a file or folder
af: Hernoem 'n lêer of vouer

en: Duplicate or clone a folder or file
af: Dupliseer of kloon 'n vouer of lêer

en: Paste a file or folder
af: Plak 'n lêer of vouer

en: Ban
af: Verbod

en: To make a archive or zip
af: Om 'n argief of rits te maak

en: Extract archive or zipped file
af: Pak argief of lêer met rits uit

en: Copy files or folders
af: Kopieer lêers of vouers

en: Simple cut a file or folder
af: Sny 'n lêer of vouer eenvoudig

en: Edit a file
af: Wysig 'n lêer

en: Remove or delete files and folders
af: Verwyder of verwyder lêers en vouers

en: Download files
af: Laai lêers af

en: Upload files
af: Laai lêers op

en: Search things
af: Soek dinge

en: Info of file
af: Inligting van die lêer

en: Help
af: Hulp

en: ->  It will ban particular users by just putting their ids seprated by commas(,). If user is Ban then they will not able to access wp file manager on front end.
af: -> Dit sal bepaalde gebruikers verbied deur net hul ID's geskei deur komma's (,). As die gebruiker Ban is, kan hulle nie toegang tot die wp-lêerbestuurder op die voorkant hê nie.

en: -> Filemanager UI View. Default: grid
af: -> Filemanager UI-aansig. Verstek: grid

en: -> File Modified or Create date format. Default: d M, Y h:i A
af: -> Lêer gewysig of skep datumformaat. Standaard: d M, Y h:i A

en: -> File manager Language. Default: English(en)
af: -> Lêerbestuurder Taal. Verstek: English(en)

en: -> File Manager Theme. Default: Light
af: -> Lêerbestuurder-tema. Verstek: Light

en: File Manager - System Properties
af: Lêerbestuurder - stelseleienskappe

en: PHP version
af: PHP weergawe

en: Maximum file upload size (upload_max_filesize)
af: Maksimum lêeroplaaigrootte (upload_max_filesize)

en: Post maximum file upload size (post_max_size)
af: Plaas maksimum lêeroplaaigrootte (post_max_size)

en: Memory Limit (memory_limit)
af: Geheue limiet (memory_limit)

en: Timeout (max_execution_time)
af: Time-out (max_execution_time)

en: Browser and OS (HTTP_USER_AGENT)
af: Blaaier en bedryfstelsel (HTTP_USER_AGENT)

en: Change Theme Here:
af: Verander tema hier:

en: Default
af: Verstek

en: Dark
af: Donker

en: Light
af: Lig

en: Gray
af: Grys

en: Welcome to File Manager
af: Welkom by File Manager

en: We love making new friends! Subscribe below and we promise to
        keep you up-to-date with our latest new plugins, updates,
        awesome deals and a few special offers.
af: Ons is mal daaroor om nuwe vriende te maak! Teken hieronder in en ons belowe om
        hou u op hoogte van ons nuutste nuwe inproppe, opdaterings,
        fantastiese aanbiedings en 'n paar spesiale aanbiedings.

en: Please Enter First Name.
af: Voer asseblief die voornaam in.

en: Please Enter Last Name.
af: Voer asb. Van in.

en: Please Enter Email Address.
af: Voer asb e-posadres in.

en: Verify
af: Verifieer

en: No Thanks
af: Nee dankie

en: Terms of Service
af: Diensvoorwaardes

en: Privacy Policy
af: Privaatheidsbeleid

en: Saving...
af: Stoor tans ...

en: Manage your WP files.
af: Bestuur jou WP-lêers.
