WP File Manager - en to cs_CZ translation catalogue (169 entries)

en: ->  It will ban particular users by just putting their ids seprated by commas(,). If user is Ban then they will not able to access wp file manager on front end.
cs_CZ: -> Zakáže konkrétní uživatele pouhým vložením jejich ID oddělených čárkami (,). Pokud je uživatel Ban, nebude mít přístup k správci souborů wp na klientském rozhraní.

en: -> * for all operations and to allow some operation you can mention operation name as like, allowed_operations="upload,download". Note: seprated by comma(,). Default: *
cs_CZ: -> * pro všechny operace a pro povolení některých operací můžete uvést název operace jako like, allow_operations = "upload, download". Poznámka: oddělené čárkou (,). Výchozí: *

en: -> File Manager Theme. Default: Light
cs_CZ: -> Téma Správce souborů. Výchozí: Light

en: -> File Modified or Create date format. Default: d M, Y h:i A
cs_CZ: -> Soubor změněn nebo vytvořit formát data. Výchozí:: d M, Y h:i A

en: -> File manager Language. Default: English(en)
cs_CZ: -> Jazyk správce souborů. Výchozí: English(en)

en: -> Filemanager UI View. Default: grid
cs_CZ: -> Zobrazení uživatelského rozhraní Filemanager. Výchozí: grid

en: -> Here "test" is the name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. Default: Root directory
cs_CZ: -> Zde „test“ je název složky, která je umístěna v kořenovém adresáři, nebo můžete zadat cestu pro podadresáře jako „wp-content / plugins“. Pokud ponecháte prázdné nebo prázdné, bude přístup ke všem složkám v kořenovém adresáři. Výchozí: Root directory

en: -> It will allow all roles to access file manager on front end or You can simple use for particular user roles as like allowed_roles="editor,author" (seprated by comma(,))
cs_CZ: -> Umožní všem rolím přístup ke správci souborů na klientském rozhraní nebo Můžete jednoduše použít pro konkrétní uživatelské role, jako je allow_roles = "editor, autor" (oddělené čárkou (,))

en: -> It will lock mentioned in commas. you can lock more as like ".php,.css,.js" etc. Default: Null
cs_CZ: -> Uzamkne se zmínka v čárkách. můžete zamknout více jako „.php, .css, .js“ atd. Výchozí: Null

en: -> for access to read files permission, note: true/false, default: true
cs_CZ: -> pro přístup ke čtení souborů oprávnění, poznámka: true / false, výchozí: true

en: -> for access to write files permissions, note: true/false, default: false
cs_CZ: -> pro přístup k oprávnění k zápisu souborů, poznámka: true / false, výchozí: false

en: -> it will hide mentioned here. Note: seprated by comma(,). Default: Null
cs_CZ: -> skryje se zde zmínka. Poznámka: oddělené čárkou (,). Výchozí: Null

en: <code>[wp_file_manager]</code> -> It will show file manager on front end. But only Administrator can access it and will control from file manager settings.
cs_CZ: <code> [wp_file_manager] </code> -> Zobrazí front-end správce souborů. Přístup k němu má ale pouze správce a bude jej ovládat z nastavení správce souborů.

en: <code>[wp_file_manager_admin]</code> -> It will show file manager on front end. You can control all settings from file manager settings. It will work same as backend WP File Manager.
cs_CZ: <code> [wp_file_manager_admin] </code> -> Zobrazí se front-end správce souborů. Všechna nastavení můžete ovládat z nastavení správce souborů. Bude fungovat stejně jako backendový správce souborů WP.

en: <span class="fm_console_error">Nothing selected for backup</span>
cs_CZ: <span class="fm_console_error">Pro zálohu není vybráno nic</span>

en: <span class="fm_console_error">Others backup failed.</span>
cs_CZ: <span class="fm_console_error">Zálohování ostatních se nezdařilo. </span>

en: <span class="fm_console_error">Plugins backup failed.</span>
cs_CZ: <span class="fm_console_error">Zálohování pluginů se nezdařilo. </span>

en: <span class="fm_console_error">Security Issue.</span>
cs_CZ: <span class="fm_console_error">Bezpečnostní problém. </span>

en: <span class="fm_console_error">Themes backup failed.</span>
cs_CZ: <span class="fm_console_error">Zálohování motivů se nezdařilo.</span>

en: <span class="fm_console_error">Unable to create database backup.</span>
cs_CZ: <span class="fm_console_error">Nelze vytvořit zálohu databáze. </span>

en: <span class="fm_console_error">Uploads backup failed.</span>
cs_CZ: <span class="fm_console_error">Zálohování nahrávek se nezdařilo. </span>

en: <span class="fm_console_success">All Done</span>
cs_CZ: <span class="fm_console_success">Hotovo </span>

en: <span class="fm_console_success">Database backup done.</span>
cs_CZ: <span class="fm_console_success">Zálohování databáze hotovo. </span>

en: <span class="fm_console_success">Others backup done.</span>
cs_CZ: <span class="fm_console_success">Ostatní zálohy hotové. </span>

en: <span class="fm_console_success">Plugins backup done.</span>
cs_CZ: <span class="fm_console_success">Zálohování pluginů hotovo. </span>

en: <span class="fm_console_success">Themes backup done.</span>
cs_CZ: <span class="fm_console_success">Zálohování motivů hotovo.</span>

en: <span class="fm_console_success">Uploads backup done.</span>
cs_CZ: <span class="fm_console_success">Nahrávání zálohy hotovo. </span>

en: Action
cs_CZ: Akce

en: Actions upon selected backup(s)
cs_CZ: Akce na vybrané zálohy

en: Admin can restrict actions of any user. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users.
cs_CZ: Správce může omezit akce libovolného uživatele. Také skrýt soubory a složky a nastavit různé - různé cesty adresářů pro různé uživatele.

en: Admin can restrict actions of any userrole. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users roles.
cs_CZ: Správce může omezit akce libovolného uživatele. Skrýt také soubory a složky a můžete nastavit různé - různé cesty adresářů pro různé role uživatelů.

en: After enable trash, your files will go to trash folder.
cs_CZ: Po povolení koše přejdou vaše soubory do složky koše.

en: After enabling this all files will go to media library.
cs_CZ: Po povolení této možnosti všechny soubory přejdou do knihovny médií.

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
cs_CZ: Opravdu chcete odebrat vybrané zálohy?

en: Are you sure you want to delete this backup?
cs_CZ: Opravdu chcete tuto zálohu smazat?

en: Are you sure you want to restore this backup?
cs_CZ: Opravdu chcete tuto zálohu obnovit?

en: Backup / Restore
cs_CZ: Obnova zálohy

en: Backup Date
cs_CZ: Datum zálohy

en: Backup Now
cs_CZ: Zálohovat hned

en: Backup Options:
cs_CZ: Možnosti zálohování:

en: Backup data (click to download)
cs_CZ: Zálohování dat (kliknutím stáhnete)

en: Backup files will be under
cs_CZ: Záložní soubory budou pod

en: Backup is running, please wait
cs_CZ: Zálohování je spuštěno, počkejte prosím

en: Backup not found!
cs_CZ: Záloha nebyla nalezena!

en: Backup removed successfully!
cs_CZ: Záloha byla úspěšně odstraněna!

en: Backup successfully deleted.
cs_CZ: Záloha byla úspěšně smazána.

en: Backups removed successfully!
cs_CZ: Zálohy byly úspěšně odstraněny!

en: Ban
cs_CZ: Zákaz

en: Browser and OS (HTTP_USER_AGENT)
cs_CZ: Prohlížeč a OS (HTTP_USER_AGENT)

en: Buy PRO
cs_CZ: Koupit PRO

en: Buy Pro
cs_CZ: Koupit Pro

en: Cancel
cs_CZ: zrušení

en: Change Theme Here:
cs_CZ: Změnit téma zde:

en: Code-editor View
cs_CZ: Zobrazení kódu editoru

en: Confirm
cs_CZ: Potvrdit

en: Copy files or folders
cs_CZ: Zkopírujte soubory nebo složky

en: Currently no backup(s) found.
cs_CZ: Aktuálně nebyly nalezeny žádné zálohy.

en: DELETE FILES
cs_CZ: VYMAZAT SOUBORY

en: Dark
cs_CZ: Temný

en: Database Backup
cs_CZ: Zálohování databáze

en: Database backup done on date
cs_CZ: Zálohování databáze provedeno k datu

en: Database backup restored successfully.
cs_CZ: Záloha databáze byla úspěšně obnovena.

en: Default
cs_CZ: Výchozí:

en: Default:
cs_CZ: Výchozí:

en: Delete
cs_CZ: Vymazat

en: Deselect
cs_CZ: Zrušit výběr

en: Dismiss this notice.
cs_CZ: Zamítnout toto upozornění.

en: Donate
cs_CZ: Darovat

en: Download Files Logs
cs_CZ: Stáhnout protokoly souborů

en: Download files
cs_CZ: Stahujte soubory

en: Duplicate or clone a folder or file
cs_CZ: Duplikujte nebo klonujte složku nebo soubor

en: Edit Files Logs
cs_CZ: Upravit protokoly souborů

en: Edit a file
cs_CZ: Upravte soubor

en: Enable Files Upload to Media Library?
cs_CZ: Povolit nahrávání souborů do knihovny médií?

en: Enable Trash?
cs_CZ: Povolit koš?

en: Existing Backup(s)
cs_CZ: již existuje

en: Extract archive or zipped file
cs_CZ: Extrahujte archiv nebo soubor ZIP

en: File Manager - Shortcode
cs_CZ: Správce souborů - zkratka

en: File Manager - System Properties
cs_CZ: Správce souborů - vlastnosti systému

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
cs_CZ: Root Path File Manager, můžete změnit podle svého výběru.

en: File Manager has a code editor with multiple themes. You can select any theme for code editor. It will display when you edit any file. Also you can allow fullscreen mode of code editor.
cs_CZ: Správce souborů má editor kódů s více motivy. Můžete vybrat libovolné téma pro editor kódu. Zobrazí se při úpravě libovolného souboru. Také můžete povolit režim celoobrazovkového editoru kódu.

en: File Operations List:
cs_CZ: Seznam operací se soubory:

en: File doesn't exist to download.
cs_CZ: Soubor neexistuje ke stažení.

en: Files Backup
cs_CZ: Zálohování souborů

en: Gray
cs_CZ: Šedá

en: Help
cs_CZ: Pomoc

en: Here admin can give access to user roles to use filemanager. Admin can set Default Access Folder and also control upload size of filemanager.
cs_CZ: Zde admin může poskytnout přístup k uživatelským rolám pro použití filemanager. Správce může nastavit výchozí složku pro přístup a také řídit velikost souboru uploadmanager.

en: Info of file
cs_CZ: Informace o souboru

en: Invalid Security Code.
cs_CZ: Neplatný bezpečnostní kód.

en: Last Log Message
cs_CZ: Poslední zpráva protokolu

en: Light
cs_CZ: Světlo

en: Logs
cs_CZ: Protokoly

en: Make directory or folder
cs_CZ: Vytvořte adresář nebo složku

en: Make file
cs_CZ: Vytvořit soubor

en: Maximum file upload size (upload_max_filesize)
cs_CZ: Maximální velikost souboru nahrání (upload_max_filesize)

en: Memory Limit (memory_limit)
cs_CZ: Limit paměti (memory_limit)

en: Missing backup id.
cs_CZ: Chybí záložní ID.

en: Missing parameter type.
cs_CZ: Chybějící typ parametru.

en: Missing required parameters.
cs_CZ: Chybí požadované parametry.

en: No Thanks
cs_CZ: Ne, díky

en: No log message
cs_CZ: Žádná zpráva protokolu

en: No logs found!
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné protokoly!

en: Note:
cs_CZ: Poznámka:

en: Note: These are demo screenshots. Please buy File Manager pro to Logs functions.
cs_CZ: Poznámka: Toto jsou ukázkové screenshoty. Kupte si File Manager pro pro funkce Logs.

en: Note: This is just a demo screenshot. To get settings please buy our pro version.
cs_CZ: Poznámka: Toto je pouze ukázkový snímek obrazovky. Chcete-li získat nastavení, zakupte si naši profesionální verzi.

en: Ok
cs_CZ: OK

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
cs_CZ: Ostatní (Jakékoli jiné adresáře nalezené uvnitř wp-content)

en: Others backup done on date
cs_CZ: Ostatní zálohy hotové k datu

en: Others backup restored successfully.
cs_CZ: Záloha ostatních byla úspěšně obnovena.

en: PHP version
cs_CZ: PHP verze

en: Parameters:
cs_CZ: Parametry:

en: Paste a file or folder
cs_CZ: Vložte soubor nebo složku

en: Please Enter Email Address.
cs_CZ: Zadejte prosím e-mailovou adresu.

en: Please Enter First Name.
cs_CZ: Zadejte prosím křestní jméno.

en: Please Enter Last Name.
cs_CZ: Zadejte příjmení.

en: Please change this carefully, wrong path can lead file manager plugin to go down.
cs_CZ: Změňte to opatrně, nesprávná cesta může vést k tomu, že plugin správce souborů přejde dolů.

en: Plugins
cs_CZ: Pluginy

en: Plugins backup done on date
cs_CZ: Zálohování pluginů hotovo k datu

en: Plugins backup restored successfully.
cs_CZ: Záloha pluginů byla úspěšně obnovena.

en: Post maximum file upload size (post_max_size)
cs_CZ: Odeslat maximální velikost souboru (post_max_size)

en: Preferences
cs_CZ: Předvolby

en: Privacy Policy
cs_CZ: Zásady ochrany osobních údajů

en: Public Root Path
cs_CZ: Veřejná kořenová cesta

en: RESTORE FILES
cs_CZ: OBNOVIT SOUBORY

en: Remove or delete files and folders
cs_CZ: Odeberte nebo odstraňte soubory a složky

en: Rename a file or folder
cs_CZ: Přejmenujte soubor nebo složku

en: Restore
cs_CZ: Obnovit

en: SUCCESS
cs_CZ: ÚSPĚCH

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Saving...
cs_CZ: Ukládání ...

en: Search things
cs_CZ: Hledat věci

en: Select All
cs_CZ: Vybrat vše

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings - Code-editor
cs_CZ: Nastavení - editor kódu

en: Settings - General
cs_CZ: Nastavení - Obecné

en: Settings - User Restrictions
cs_CZ: Nastavení - Omezení uživatele

en: Settings - User Role Restrictions
cs_CZ: Nastavení - Omezení uživatelských rolí

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení uloženo.

en: Simple cut a file or folder
cs_CZ: Jednoduché vyjmutí souboru nebo složky

en: System Properties
cs_CZ: Systémové vlastnosti

en: Terms of Service
cs_CZ: Podmínky služby

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
cs_CZ: Záloha byla zřejmě úspěšná a nyní je dokončena.

en: Themes
cs_CZ: Motivy

en: Themes backup done on date
cs_CZ: Zálohování motivů bylo provedeno k datu

en: Themes backup restored successfully.
cs_CZ: Zálohování motivů bylo úspěšně obnoveno.

en: Time now
cs_CZ: Čas teď

en: Timeout (max_execution_time)
cs_CZ: Časový limit (max_execution_time)

en: To make a archive or zip
cs_CZ: Vytvořit archiv nebo zip

en: Today
cs_CZ: Dnes

en: USE:
cs_CZ: POUŽITÍ:

en: Unable to removed backup!
cs_CZ: Zálohu nelze odstranit!

en: Unable to restore DB backup.
cs_CZ: Zálohu databáze nelze obnovit.

en: Unable to restore others.
cs_CZ: Nelze obnovit ostatní.

en: Unable to restore plugins.
cs_CZ: Nelze obnovit pluginy.

en: Unable to restore themes.
cs_CZ: Motivy nelze obnovit.

en: Unable to restore uploads.
cs_CZ: Nahrávání nelze obnovit.

en: Upload Files Logs
cs_CZ: Nahrajte protokoly souborů

en: Upload files
cs_CZ: Nahrát soubory

en: Uploads
cs_CZ: Nahrávání

en: Uploads backup done on date
cs_CZ: Nahraje zálohu hotovou k datu

en: Uploads backup restored successfully.
cs_CZ: Zálohování nahrávek bylo úspěšně obnoveno.

en: Verify
cs_CZ: Ověřit

en: View Log
cs_CZ: Zobrazit protokol

en: WP File Manager
cs_CZ: Správce souborů WP

en: WP File Manager - Backup/Restore
cs_CZ: Správce souborů WP - zálohování / obnovení

en: WP File Manager Contribution
cs_CZ: Příspěvek správce souborů WP

en: We love making new friends! Subscribe below and we promise to
        keep you up-to-date with our latest new plugins, updates,
        awesome deals and a few special offers.
cs_CZ: Rádi získáváme nové přátele! Přihlaste se k odběru níže a slibujeme
        budeme vás informovat o našich nejnovějších nových pluginech, aktualizacích,
        úžasné nabídky a několik speciálních nabídek.

en: Welcome to File Manager
cs_CZ: Vítejte ve Správci souborů

en: You have not made any changes to be saved.
cs_CZ: Neudělali jste žádné změny k uložení.
