WP File Manager - en to eo translation catalogue (166 entries)

en: ->  It will ban particular users by just putting their ids seprated by commas(,). If user is Ban then they will not able to access wp file manager on front end.
eo: -> Ĝi malpermesos apartajn uzantojn nur metante iliajn identigilojn kun komoj (,). Se uzanto estas Ban, tiam ili ne povos aliri wp-dosieradministrilon ĉe antaŭa finaĵo.

en: -> * for all operations and to allow some operation you can mention operation name as like, allowed_operations="upload,download". Note: seprated by comma(,). Default: *
eo: -> * por ĉiuj operacioj kaj por permesi iun operacion, vi povas mencii operacian nomon kiel "permesita_operacioj" "alŝuti, elŝuti". Noto: disigita per komo (,). Defaŭlta: *

en: -> File Manager Theme. Default: Light
eo: -> Temo pri Dosieradministrilo. Defaŭlta: Light

en: -> File Modified or Create date format. Default: d M, Y h:i A
eo: -> Dosiera Modifita aŭ Kreu datformaton. Defaŭlta: d M, Y h: i A

en: -> File manager Language. Default: English(en)
eo: -> Dosieradministrilo Lingvo. Defaŭlta: English(en)

en: -> Filemanager UI View. Default: grid
eo: -> Filemanager UI-Vido. Defaŭlta: grid

en: -> Here "test" is the name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. Default: Root directory
eo: -> Ĉi tie "testo" estas la nomo de dosierujo situanta sur radika dosierujo, aŭ vi povas doni vojon por subdosierujoj kiel "wp-content / plugins". Se lasu malplenan aŭ malplenan, ĝi aliros ĉiujn dosierujojn en radika dosierujo. Defaŭlta: Root directory

en: -> It will allow all roles to access file manager on front end or You can simple use for particular user roles as like allowed_roles="editor,author" (seprated by comma(,))
eo: -> Ĝi permesos al ĉiuj roloj aliri dosieradministrilon ĉe antaŭa finaĵo aŭ Vi povas simple uzi por apartaj uzantaj roloj kiel allowed_roles="editor,author" (malkaŝita de komo (,))

en: -> It will lock mentioned in commas. you can lock more as like ".php,.css,.js" etc. Default: Null
eo: -> Ĝi ŝlosos menciita per komoj. vi povas ŝlosi pli kiel ".php, .css, .js" ktp Defaŭlta: Null

en: -> for access to read files permission, note: true/false, default: true
eo: -> por aliro al legado de dosieroj permeso, notu: vera / malvera, defaŭlte: true

en: -> for access to write files permissions, note: true/false, default: false
eo: -> por aliro al skribaj dosieroj permesoj, notu: vera / falsa, defaŭlta: false

en: -> it will hide mentioned here. Note: seprated by comma(,). Default: Null
eo: -> ĝi kaŝos menciitan ĉi tie. Noto: disigita per komo (,). Defaŭlta: Null

en: <code>[wp_file_manager]</code> -> It will show file manager on front end. But only Administrator can access it and will control from file manager settings.
eo: <code> [wp_file_manager] </code> -> Ĝi montros dosieradministrilon ĉe antaŭa finaĵo. Sed nur Administranto povas aliri ĝin kaj regos laŭ agordoj de dosieradministrilo.

en: <code>[wp_file_manager_admin]</code> -> It will show file manager on front end. You can control all settings from file manager settings. It will work same as backend WP File Manager.
eo: <code> [wp_file_manager_admin] </code> -> Ĝi montros dosieradministrilon ĉe antaŭa finaĵo. Vi povas regi ĉiujn agordojn de agordoj de dosieradministrilo. Ĝi funkcios same kiel malantaŭa WP-Dosieradministrilo.

en: <span class="fm_console_error">Nothing selected for backup</span>
eo: <span class="fm_console_error">Nenio elektita por sekurkopio</span>

en: <span class="fm_console_error">Others backup failed.</span>
eo: <span class="fm_console_error">Aliaj rezervoj malsukcesis.</span>

en: <span class="fm_console_error">Plugins backup failed.</span>
eo: <span class="fm_console_error">Rezerva kromaĵo malsukcesis.</span>

en: <span class="fm_console_error">Security Issue.</span>
eo: <span class="fm_console_error">Sekureca Problemo.</span>

en: <span class="fm_console_error">Themes backup failed.</span>
eo: <span class="fm_console_error">Subteno de temoj malsukcesis.</span>

en: <span class="fm_console_error">Unable to create database backup.</span>
eo: <span class="fm_console_error">Ne eblas krei datumbazan rezervon.</span>

en: <span class="fm_console_error">Uploads backup failed.</span>
eo: <span class="fm_console_error">Alŝutoj de sekurkopio malsukcesis.</span>

en: <span class="fm_console_success">All Done</span>
eo: <span class="fm_console_success">Ĉio Farita</span>

en: <span class="fm_console_success">Database backup done.</span>
eo: <span class="fm_console_success">Datumbaza rezervo finiĝis.</span>

en: <span class="fm_console_success">Others backup done.</span>
eo: <span class="fm_console_success">Aliaj rezervoj finiĝis.</span>

en: <span class="fm_console_success">Plugins backup done.</span>
eo: <span class="fm_console_success">Rezerva kromaĵo finiĝis.</span>

en: <span class="fm_console_success">Themes backup done.</span>
eo: <span class="fm_console_success">Sekurkopio de temoj finita.</span>

en: <span class="fm_console_success">Uploads backup done.</span>
eo: <span class="fm_console_success">Alŝutoj de sekurkopio finitaj.</span>

en: Action
eo: Ago

en: Actions upon selected backup(s)
eo: Agoj sur elektitaj sekurkopioj

en: Admin can restrict actions of any user. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users.
eo: Administranto povas limigi agojn de iu ajn uzanto. Ankaŭ kaŝu dosierojn kaj dosierujojn kaj povas agordi malsamajn - malsamajn dosierujojn por diversaj uzantoj.

en: Admin can restrict actions of any userrole. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users roles.
eo: Administranto povas limigi agojn de iu ajn userrolo. Ankaŭ kaŝu dosierojn kaj dosierujojn kaj povas agordi malsamajn - malsamajn dosierujojn por malsamaj roloj de uzantoj.

en: After enable trash, your files will go to trash folder.
eo: Post ebligi rubujon, viaj dosieroj iros al rubujo.

en: After enabling this all files will go to media library.
eo: Post tio, ĉiuj dosieroj iros al amaskomunikila biblioteko.

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
eo: Ĉu vi certe volas forigi elektitajn sekurkopiojn?

en: Are you sure you want to delete this backup?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi ĉi tiun sekurkopion?

en: Are you sure you want to restore this backup?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas restarigi ĉi tiun sekurkopion?

en: Backup / Restore
eo: Sekurkopio / Restarigo

en: Backup Date
eo: Rezerva Dato

en: Backup Now
eo: Rezerva Nun

en: Backup Options:
eo: Rezerva Opcioj:

en: Backup data (click to download)
eo: Rezerva datumo (alklaku por elŝuti)

en: Backup files will be under
eo: Rezervaj dosieroj estos sub

en: Backup is running, please wait
eo: Sekurkopio funkcias, bonvolu atendi

en: Backup not found!
eo: Sekurkopio ne trovita!

en: Backup removed successfully!
eo: Sekurkopio forigita sukcese!

en: Backup successfully deleted.
eo: Sekurkopio sukcese forigita.

en: Backups removed successfully!
eo: Sekurkopioj forigitaj sukcese!

en: Ban
eo: Malpermeso

en: Browser and OS (HTTP_USER_AGENT)
eo: Foliumilo kaj OS (HTTP_USER_AGENT)

en: Buy PRO
eo: Aĉetu PRO

en: Buy Pro
eo: Aĉetu Profesiulon

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Change Theme Here:
eo: Ŝanĝu Temon Ĉi tie:

en: Code-editor View
eo: Kodo-redaktilo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Copy files or folders
eo: Kopiu dosierojn aŭ dosierujojn

en: Currently no backup(s) found.
eo: Nuntempe neniu sekurkopio trovita.

en: Dark
eo: Malhela

en: Database Backup
eo: Datumbaza Sekurkopio

en: Database backup done on date
eo: Datumbaza rezervo farita ĝis nun

en: Database backup restored successfully.
eo: Datumbaza rezervo sukcese restaŭris.

en: Default
eo: Defaŭlta

en: Default:
eo: Defaŭlta:

en: Delete
eo: Forigi

en: Deselect
eo: Malelekti

en: Dismiss this notice.
eo: Malakceptu ĉi tiun avizon.

en: Donate
eo: Doni

en: Download Files Logs
eo: Elŝuti dosierojn

en: Download files
eo: Elŝuti dosierojn

en: Duplicate or clone a folder or file
eo: Duplikas aŭ klonas dosierujon aŭ dosieron

en: Edit Files Logs
eo: Redaktu dosierojn

en: Edit a file
eo: Redaktu dosieron

en: Enable Files Upload to Media Library?
eo: Ĉu ebligi alŝutojn de dosieroj al amaskomunikila biblioteko?

en: Enable Trash?
eo: Ĉu ebligi rubujon?

en: Existing Backup(s)
eo: Ekzistantaj Sekurkopioj

en: Extract archive or zipped file
eo: Ĉerpu arkivon aŭ zipitan dosieron

en: File Manager - Shortcode
eo: Dosieradministrilo - Shortcode

en: File Manager - System Properties
eo: Dosieradministrilo - Sistemaj Ecoj

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
eo: Dosiera Administranto-Radika Vojo, vi povas ŝanĝi laŭ via elekto.

en: File Manager has a code editor with multiple themes. You can select any theme for code editor. It will display when you edit any file. Also you can allow fullscreen mode of code editor.
eo: Dosieradministrilo havas kodredaktilon kun multaj temoj. Vi povas elekti iun ajn temon por kodredaktilo. Ĝi aperos kiam vi redaktos iun ajn dosieron. Ankaŭ vi povas permesi plenekranan reĝimon de kodredaktilo.

en: File Operations List:
eo: Listo de Dosieraj Operacioj:

en: File doesn't exist to download.
eo: Dosiero ne ekzistas por elŝuti.

en: Files Backup
eo: Dosieroj Rezerva

en: Gray
eo: Griza

en: Help
eo: Helpu

en: Here admin can give access to user roles to use filemanager. Admin can set Default Access Folder and also control upload size of filemanager.
eo: Ĉi tie administranto povas doni aliron al uzantaj roloj por uzi dosieradministrilon. Administranto povas agordi Defaŭltan Aliran Dosierujon kaj ankaŭ regi alŝutajn grandecojn de dosieradministrilo.

en: Info of file
eo: Informo pri dosiero

en: Invalid Security Code.
eo: Nevalida Sekureca Kodo.

en: Last Log Message
eo: Lasta Ensaluta Mesaĝo

en: Light
eo: Malpeza

en: Logs
eo: Registroj

en: Make directory or folder
eo: Faru dosierujon aŭ dosierujon

en: Make file
eo: Faru dosieron

en: Maximum file upload size (upload_max_filesize)
eo: Maksimuma grandeco de alŝuta dosiero (upload_max_filesize)

en: Memory Limit (memory_limit)
eo: Memora Limo (memory_limit)

en: Missing backup id.
eo: Mankas rezerva identigilo.

en: Missing parameter type.
eo: Mankas parametro-tipo.

en: Missing required parameters.
eo: Mankas bezonataj parametroj.

en: No Thanks
eo: Ne, dankon

en: No log message
eo: Neniu protokola mesaĝo

en: No logs found!
eo: Neniuj protokoloj trovitaj!

en: Note:
eo: Noto:

en: Note: These are demo screenshots. Please buy File Manager pro to Logs functions.
eo: Noto: Ĉi tiuj estas elmontraj ekrankopioj. Bonvolu aĉeti dosieradministrilon por Logs-funkcioj.

en: Note: This is just a demo screenshot. To get settings please buy our pro version.
eo: Noto: Ĉi tio estas nur demo-ekrankopio. Por akiri agordojn bonvolu aĉeti nian profesian version.

en: OK
eo: bone

en: Ok
eo: Bone

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
eo: Aliaj (Ĉiuj aliaj adresaroj trovitaj en wp-content)

en: Others backup done on date
eo: Aliaj sekurkopioj plenumitaj ĝis nun

en: Others backup restored successfully.
eo: Aliaj sekurkopioj sukcese restaŭris.

en: PHP version
eo: PHP-versio

en: Parameters:
eo: Parametroj:

en: Paste a file or folder
eo: Algluu dosieron aŭ dosierujon

en: Please Enter Email Address.
eo: Bonvolu Enigi Retpoŝtan Adreson.

en: Please Enter First Name.
eo: Bonvolu Enigi Antaŭnomon.

en: Please Enter Last Name.
eo: Bonvolu Enigi Familian nomon.

en: Please change this carefully, wrong path can lead file manager plugin to go down.
eo: Bonvolu ŝanĝi ĉi tion zorge, malĝusta vojo povas konduki al dosieradministrila kromaĵo malsupren.

en: Plugins
eo: Kromaĵoj

en: Plugins backup done on date
eo: Kromaĵoj-sekurkopio farita ĝis nun

en: Plugins backup restored successfully.
eo: Kromaĵoj-rezervo sukcese restarigis.

en: Post maximum file upload size (post_max_size)
eo: Afiŝu maksimuman dosieron alŝuti grandecon (post_max_size)

en: Privacy Policy
eo: Privateca Politiko

en: Public Root Path
eo: Publika Radika Vojo

en: RESTORE FILES
eo: RESTORI DOSIEROJN

en: Remove or delete files and folders
eo: Forigi aŭ forigi dosierojn kaj dosierujojn

en: Rename a file or folder
eo: Renomi dosieron aŭ dosierujon

en: Restore
eo: Restaŭri

en: SUCCESS
eo: SUKCESO

en: Save Changes
eo: Konservu Ŝanĝojn

en: Saving...
eo: Ŝparante ...

en: Search things
eo: Serĉu aferojn

en: Select All
eo: Elekti ĉiujn

en: Settings
eo: Agordoj

en: Settings - Code-editor
eo: Agordoj - Kodredaktilo

en: Settings - General
eo: Agordoj - Ĝeneralaj

en: Settings - User Restrictions
eo: Agordoj - Uzaj Limigoj

en: Settings - User Role Restrictions
eo: Agordoj - Limigoj de Uzanto-Rolo

en: Settings saved.
eo: Agordoj konservitaj.

en: Simple cut a file or folder
eo: Simpla tranĉi dosieron aŭ dosierujon

en: System Properties
eo: Propraĵoj de la sistemo

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
eo: La rezervo ŝajne sukcesis kaj nun finiĝis.

en: Themes backup done on date
eo: Temoj rezervo farita je dato

en: Themes backup restored successfully.
eo: Sekurkopioj de sekurkopioj restarigitaj sukcese.

en: Time now
eo: Tempo nun

en: Timeout (max_execution_time)
eo: Tempolimo (max_execution_time)

en: To make a archive or zip
eo: Por fari arkivon aŭ poŝton

en: Today
eo: Hodiaŭ

en: USE:
eo: UZO:

en: Unable to removed backup!
eo: Ne eblas forigi sekurkopion!

en: Unable to restore DB backup.
eo: Ne eblas restarigi DB-sekurkopion.

en: Unable to restore others.
eo: Ne povas restarigi aliajn.

en: Unable to restore plugins.
eo: Ne eblas restarigi kromprogramojn.

en: Unable to restore themes.
eo: Ne eblas restarigi temojn.

en: Unable to restore uploads.
eo: Ne eblas restarigi alŝutojn.

en: Upload Files Logs
eo: Alŝutu dosierojn

en: Upload files
eo: Alŝutu dosierojn

en: Uploads
eo: Alŝutoj

en: Uploads backup done on date
eo: Alŝutoj de sekurkopioj plenumitaj ĝis nun

en: Uploads backup restored successfully.
eo: Alŝutoj de sekurkopioj restarigitaj sukcese.

en: Verify
eo: Konfirmu

en: View Log
eo: Vidi protokolon

en: WP File Manager
eo: WP-Dosieradministrilo

en: WP File Manager - Backup/Restore
eo: WP-Dosieradministrilo - Rezerva / Restariga

en: WP File Manager Contribution
eo: Kontribuo de WP-Dosieradministrilo

en: We love making new friends! Subscribe below and we promise to
        keep you up-to-date with our latest new plugins, updates,
        awesome deals and a few special offers.
eo: Ni amas fari novajn amikojn! Abonu sube kaj ni promesas
        tenu vin ĝisdata kun niaj plej novaj novaj aldonaĵoj, ĝisdatigoj,
        bonegaj ofertoj kaj kelkaj specialaj ofertoj.

en: Welcome to File Manager
eo: Bonvenon al Dosieradministrilo

en: You have not made any changes to be saved.
eo: Vi ne faris savindajn ŝanĝojn.
