WP File Manager - en to et translation catalogue (169 entries)

en: Database backup restored successfully.
et: Andmebaasi varukoopia taastamine õnnestus.

en: Unable to restore DB backup.
et: DB varundamist ei saa taastada.

en: Plugins backup restored successfully.
et: Pistikprogrammide varukoopia taastamine õnnestus.

en: Unable to restore plugins.
et: Pistikprogramme ei saa taastada.

en: Themes backup restored successfully.
et: Teemade varundamine õnnestus.

en: Unable to restore themes.
et: Teemasid ei saa taastada.

en: Uploads backup restored successfully.
et: Üleslaadimiste varundamine õnnestus.

en: Unable to restore uploads.
et: Üleslaadimisi ei saa taastada.

en: Others backup restored successfully.
et: Teiste varukoopia taastamine õnnestus.

en: Unable to restore others.
et: Teisi ei saa taastada.

en: Backup not found!
et: Varukoopiat ei leitud!

en: Backups removed successfully!
et: Varukoopiad eemaldati edukalt!

en: Unable to removed backup!
et: Varukoopiat ei saa eemaldada!

en: Database backup done on date
et: Andmebaasi varundamine on kuupäeval tehtud

en: Plugins backup done on date
et: Pluginate varundamine on kuupäeval tehtud

en: Themes backup done on date
et: Teemade varundamine on kuupäeval tehtud

en: Uploads backup done on date
et: Üleslaadimine on kuupäeval tehtud

en: Others backup done on date
et: Teiste varundamine on kuupäeval tehtud

en: Logs
et: Logid

en: No logs found!
et: Palke ei leitud!

en: Backup removed successfully!
et: Varukoopia eemaldamine õnnestus!

en: <span class="fm_console_error">Nothing selected for backup</span>
et: <span class="fm_console_error">Varundamiseks pole midagi valitud</span>

en: <span class="fm_console_error">Security Issue.</span>
et: <span class="fm_console_error">Turvaprobleem.</span>

en: <span class="fm_console_success">Database backup done.</span>
et: <span class="fm_console_success">Andmebaasi varundamine on tehtud.</span>

en: <span class="fm_console_error">Unable to create database backup.</span>
et: <span class="fm_console_error">Andmebaasi varukoopiat ei saa luua.</span>

en: <span class="fm_console_success">Plugins backup done.</span>
et: <span class="fm_console_success">Pistikprogrammide varundamine on tehtud.</span>

en: <span class="fm_console_error">Plugins backup failed.</span>
et: <span class="fm_console_error">Pistikprogrammide varundamine nurjus.</span>

en: <span class="fm_console_success">Themes backup done.</span>
et: <span class="fm_console_success">Teemade varundamine on tehtud.</span>

en: <span class="fm_console_error">Themes backup failed.</span>
et: <span class="fm_console_error">Teemade varundamine ebaõnnestus.</span>

en: <span class="fm_console_success">Uploads backup done.</span>
et: <span class="fm_console_success">Üleslaadimine on varundatud.</span>

en: <span class="fm_console_error">Uploads backup failed.</span>
et: <span class="fm_console_error">Üleslaadimise varundamine ebaõnnestus.</span>

en: <span class="fm_console_success">Others backup done.</span>
et: <span class="fm_console_success">Teised varundamine on tehtud.</span>

en: <span class="fm_console_error">Others backup failed.</span>
et: <span class="fm_console_error">Teiste varundamine nurjus.</span>

en: <span class="fm_console_success">All Done</span>
et: <span class="fm_console_success">Kõik valmis</span>

en: WP File Manager
et: WP-failihaldur

en: Settings
et: Seaded

en: Preferences
et: Eelistused

en: System Properties
et: Süsteemi atribuudid

en: Backup / Restore
et: Varundamine / taastamine

en: Buy Pro
et: Osta Pro

en: Donate
et: Anneta

en: File doesn't exist to download.
et: Faili pole allalaadimiseks olemas.

en: Invalid Security Code.
et: Vale turvakood.

en: Missing backup id.
et: Varunduse ID puudub.

en: Missing parameter type.
et: Parameetri tüüp puudub.

en: Missing required parameters.
et: Nõutavad parameetrid puuduvad.

en: WP File Manager - Backup/Restore
et: WP-failihaldur - varundamine / taastamine

en: Backup Options:
et: Varundamisvalikud:

en: Database Backup
et: Andmebaasi varundamine

en: Files Backup
et: Failide varundamine

en: Plugins
et: Pistikprogrammid

en: Uploads
et: Üleslaadimised

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
et: Teised (kõik muud kataloogid, mis on leitud wp-sisust)

en: Backup Now
et: Varunda kohe

en: Time now
et: Aeg kohe

en: SUCCESS
et: EDU

en: Backup successfully deleted.
et: Varundamine edukalt kustutatud.

en: Ok
et: Okei

en: DELETE FILES
et: Kustuta failid

en: Are you sure you want to delete this backup?
et: Kas soovite kindlasti selle varukoopia kustutada?

en: Cancel
et: Tühista

en: Confirm
et: Kinnitage

en: RESTORE FILES
et: TAASTA FILISID

en: Are you sure you want to restore this backup?
et: Kas olete kindel, et soovite selle varukoopia taastada?

en: Last Log Message
et: Viimane logisõnum

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
et: Ilmselt õnnestus varundamine ja see on nüüd valmis.

en: No log message
et: Logisõnumit pole

en: Existing Backup(s)
et: Olemasolevad varukoopiad

en: Backup Date
et: Varundamise kuupäev

en: Backup data (click to download)
et: Varukoopiad (klõpsake allalaadimiseks)

en: Action
et: Tegevus

en: Today
et: Täna

en: Restore
et: Taastama

en: Delete
et: Kustuta

en: View Log
et: Vaata logi

en: Currently no backup(s) found.
et: Praegu ei leitud varukoopiaid.

en: Actions upon selected backup(s)
et: Toimingud valitud varukoopia (te) ga

en: Select All
et: Vali kõik

en: Deselect
et: Tühistage valik

en: Note:
et: Märge:

en: Backup files will be under
et: Varukoopiad jäävad alla

en: Backup is running, please wait
et: Varundamine töötab, palun oota

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
et: Kas soovite kindlasti valitud varukoopiad eemaldada?

en: WP File Manager Contribution
et: WP-failihalduri kaastöö

en: Note: These are demo screenshots. Please buy File Manager pro to Logs functions.
et: Märkus. Need on demo ekraanipildid. Ostke funktsioonid File Manager pro to Logs.

en: Buy PRO
et: Osta PRO

en: Edit Files Logs
et: Redigeeri failide logisid

en: Download Files Logs
et: Failide logide allalaadimine

en: Upload Files Logs
et: Failide logide üleslaadimine

en: Settings saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Dismiss this notice.
et: Loobu sellest teatest.

en: You have not made any changes to be saved.
et: Te pole salvestamiseks muudatusi teinud.

en: Public Root Path
et: Avalik juurtee

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
et: Failihalduri juurtee, saate muuta vastavalt oma valikule.

en: Default:
et: Vaikimisi:

en: Please change this carefully, wrong path can lead file manager plugin to go down.
et: Muutke seda hoolikalt, vale tee võib viia failihalduri pistikprogrammi alla.

en: Enable Trash?
et: Kas lubada prügikast?

en: After enable trash, your files will go to trash folder.
et: Pärast prügikasti lubamist lähevad teie failid prügikasti.

en: Enable Files Upload to Media Library?
et: Kas lubada failide üleslaadimine meediumiteeki?

en: After enabling this all files will go to media library.
et: Pärast selle lubamist lähevad kõik failid meediumiteeki.

en: Save Changes
et: Salvesta muudatused

en: Settings - General
et: Seaded - üldine

en: Note: This is just a demo screenshot. To get settings please buy our pro version.
et: Märkus. See on lihtsalt demo ekraanipilt. Seadete saamiseks palun ostke meie pro versioon.

en: Here admin can give access to user roles to use filemanager. Admin can set Default Access Folder and also control upload size of filemanager.
et: Siin saab admin lubada failihalduri kasutamiseks juurdepääsu kasutajarollidele. Administraator saab määrata vaikepöörduskataloogi ja kontrollida ka failihalduri üleslaadimise suurust.

en: Settings - Code-editor
et: Seaded - koodiredaktor

en: File Manager has a code editor with multiple themes. You can select any theme for code editor. It will display when you edit any file. Also you can allow fullscreen mode of code editor.
et: Failihalduril on mitme teemaga koodiredaktor. Koodiredaktori jaoks saate valida mis tahes teema. See kuvatakse mis tahes faili muutmisel. Samuti saate lubada koodiredaktori täisekraanrežiimi.

en: Code-editor View
et: Koodiredaktori vaade

en: Settings - User Restrictions
et: Seaded - kasutaja piirangud

en: Admin can restrict actions of any user. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users.
et: Administraator saab piirata mis tahes kasutaja toiminguid. Peida ka failid ja kaustad ning saab määrata erinevatele kasutajatele erinevaid kaustateid.

en: Settings - User Role Restrictions
et: Seaded - kasutajarollide piirangud

en: Admin can restrict actions of any userrole. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users roles.
et: Administraator saab piirata mis tahes kasutajarollide toiminguid. Peida ka failid ja kaustad ning saab määrata erinevate kasutajate rollide jaoks erinevaid kaustade teid.

en: File Manager - Shortcode
et: File Manager PRO - Código de acceso

en: USE:
et: KASUTAMINE:

en: <code>[wp_file_manager_admin]</code> -> It will show file manager on front end. You can control all settings from file manager settings. It will work same as backend WP File Manager.
et: <code> [wp_file_manager_admin] </code> -> See näitab failihaldurit esiosas. Kõiki sätteid saate juhtida failihalduri seadetes. See töötab samamoodi nagu taustaprogrammi WP File Manager.

en: <code>[wp_file_manager]</code> -> It will show file manager on front end. But only Administrator can access it and will control from file manager settings.
et: <code> [wp_file_manager] </code> -> See näitab failihaldurit esiosas. Kuid ainult administraator saab sellele juurde pääseda ja seda saab juhtida failihalduri seadetest.

en: Parameters:
et: Parameetrid:

en: -> It will allow all roles to access file manager on front end or You can simple use for particular user roles as like allowed_roles="editor,author" (seprated by comma(,))
et: -> See võimaldab kõigil rollidel juurdepääsu failihaldurile eesservas või saate konkreetsete kasutajarollide jaoks lihtsalt kasutada allowed_roles="editor,author" (eraldatud komaga (,))

en: -> Here "test" is the name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. Default: Root directory
et: -> Siin on "test" kausta nimi, mis asub juurkataloogis, või võite anda alamkaustadele tee nagu "wp-content / plugins". Kui jätate tühjaks või tühjaks, pääseb juurkataloogi kõigile kaustadele. Vaikimisi: Root directory

en: -> for access to write files permissions, note: true/false, default: false
et: -> juurdepääsuks failide kirjutamise õigustele, märkus: true / false, vaikimisi: false

en: -> for access to read files permission, note: true/false, default: true
et: -> juurdepääsuks failide lugemisele, märkus: true / false, vaikimisi: true

en: -> it will hide mentioned here. Note: seprated by comma(,). Default: Null
et: -> peidab seda siin mainitud. Märkus: eraldatud komaga (,). Vaikimisi: Null

en: -> It will lock mentioned in commas. you can lock more as like ".php,.css,.js" etc. Default: Null
et: -> See lukustatakse komades mainitud kujul. saate lukustada rohkem nagu ".php, .css, .js" jne. Vaikimisi: Null

en: -> * for all operations and to allow some operation you can mention operation name as like, allowed_operations="upload,download". Note: seprated by comma(,). Default: *
et: -> * kõigi toimingute jaoks ja mõne toimingu lubamiseks võite mainida toimingu nime nagu like, lubatud_operations = "üleslaadimine, allalaadimine". Märkus: eraldatud komaga (,). Vaikimisi: *

en: File Operations List:
et: Failitoimingute loend:

en: Make directory or folder
et: Tee kataloog või kaust

en: Make file
et: Tee fail

en: Rename a file or folder
et: Nimetage fail või kaust ümber

en: Duplicate or clone a folder or file
et: Kausta või faili kopeerimine või kloonimine

en: Paste a file or folder
et: Kleepige fail või kaust

en: Ban
et: Keeldu

en: To make a archive or zip
et: Arhiivi või ZIP-i loomiseks

en: Extract archive or zipped file
et: Väljavõte arhiivist või ZIP-failist

en: Copy files or folders
et: Failide või kaustade kopeerimine

en: Simple cut a file or folder
et: Lihtne faili või kausta lõikamine

en: Edit a file
et: Redigeerige faili

en: Remove or delete files and folders
et: Failide ja kaustade eemaldamine või kustutamine

en: Download files
et: Failide allalaadimine

en: Upload files
et: Faile üles laadima

en: Search things
et: Otsige asju

en: Info of file
et: Faili teave

en: Help
et: Abi

en: ->  It will ban particular users by just putting their ids seprated by commas(,). If user is Ban then they will not able to access wp file manager on front end.
et: -> See keelab konkreetsed kasutajad, pannes nende ID-d komadega eraldatuks (,). Kui kasutaja on keelatud, ei pääse see kasutajaliideses juurde wp-failihaldurile.

en: -> Filemanager UI View. Default: grid
et: -> Filemanageri kasutajaliidese vaade. Vaikimisi: grid

en: -> File Modified or Create date format. Default: d M, Y h:i A
et: -> Faili muudetud või Loo kuupäeva vorming. Vaikimisi: d M, Y h: i A

en: -> File manager Language. Default: English(en)
et: -> Failihalduri keel. Vaikimisi: English(en)

en: -> File Manager Theme. Default: Light
et: -> Failihalduri teema. Vaikimisi: Light

en: File Manager - System Properties
et: Failihaldur - süsteemi atribuudid

en: PHP version
et: PHP versioon

en: Maximum file upload size (upload_max_filesize)
et: Maksimaalne faili üleslaadimise suurus (upload_max_filesize)

en: Post maximum file upload size (post_max_size)
et: Postituse maksimaalne faili üleslaadimise suurus (post_max_size)

en: Memory Limit (memory_limit)
et: Mälupiirang (memory_limit)

en: Timeout (max_execution_time)
et: Aeg maha (max_execution_time)

en: Browser and OS (HTTP_USER_AGENT)
et: Brauser ja operatsioonisüsteem (HTTP_USER_AGENT)

en: Change Theme Here:
et: Muuda teemat siin:

en: Default
et: Vaikimisi

en: Dark
et: Tume

en: Light
et: Valgus

en: Gray
et: Hall

en: Welcome to File Manager
et: Tere tulemast failihaldurisse

en: We love making new friends! Subscribe below and we promise to
        keep you up-to-date with our latest new plugins, updates,
        awesome deals and a few special offers.
et: Meile meeldib uusi sõpru leida! Telli allpool ja lubame
        hoia teid kursis meie uusimate uute pistikprogrammide, värskenduste,
        vinged pakkumised ja mõned eripakkumised.

en: Please Enter First Name.
et: Palun sisestage eesnimi.

en: Please Enter Last Name.
et: Palun sisestage perekonnanimi.

en: Please Enter Email Address.
et: Sisestage palun e-posti aadress.

en: Verify
et: Kontrollige

en: No Thanks
et: Ei aitäh

en: Terms of Service
et: Kasutustingimused

en: Privacy Policy
et: Privaatsuspoliitika

en: Saving...
et: Salvestamine ...

en: OK
et: Okei
