WP File Manager - en to he_IL translation catalogue (170 entries)

en: Database backup restored successfully.
he_IL: גיבוי מסד הנתונים שוחזר בהצלחה.

en: Unable to restore DB backup.
he_IL: לא ניתן לשחזר את גיבוי DB.

en: Plugins backup restored successfully.
he_IL: גיבוי התוספים שוחזר בהצלחה.

en: Unable to restore plugins.
he_IL: לא ניתן לשחזר תוספים.

en: Themes backup restored successfully.
he_IL: גיבוי הנושאים שוחזר בהצלחה.

en: Unable to restore themes.
he_IL: לא ניתן לשחזר ערכות נושא.

en: Uploads backup restored successfully.
he_IL: העלאות הגיבוי שוחזרו בהצלחה.

en: Unable to restore uploads.
he_IL: לא ניתן לשחזר את ההעלאות.

en: Others backup restored successfully.
he_IL: גיבוי אחר שוחזר בהצלחה.

en: Unable to restore others.
he_IL: לא ניתן לשחזר אחרים.

en: Backup not found!
he_IL: גיבוי לא נמצא!

en: Backups removed successfully!
he_IL: גיבויים הוסרו בהצלחה!

en: Unable to removed backup!
he_IL: לא ניתן להסיר את הגיבוי!

en: Database backup done on date
he_IL: גיבוי מסד הנתונים נעשה בתאריך

en: Plugins backup done on date
he_IL: גיבוי התוספים נעשה בתאריך

en: Themes backup done on date
he_IL: גיבוי הנושאים נעשה בתאריך

en: Uploads backup done on date
he_IL: העלאות הגיבוי בוצעו בתאריך

en: Others backup done on date
he_IL: גיבוי אחר נעשה בתאריך

en: Logs
he_IL: יומנים

en: No logs found!
he_IL: לא נמצאו יומנים!

en: Backup removed successfully!
he_IL: הגיבוי הוסר בהצלחה!

en: <span class="fm_console_error">Nothing selected for backup</span>
he_IL: <span class="fm_console_error">שום דבר לא נבחר לגיבוי</span>

en: <span class="fm_console_error">Security Issue.</span>
he_IL: <span class="fm_console_error">נושא אבטחה. </Span>

en: <span class="fm_console_success">Database backup done.</span>
he_IL: <span class="fm_console_success">גיבוי מסד הנתונים נעשה. </Span>

en: <span class="fm_console_error">Unable to create database backup.</span>
he_IL: <span class="fm_console_error">לא ניתן ליצור גיבוי למסד נתונים. </Span>

en: <span class="fm_console_success">Plugins backup done.</span>
he_IL: <span class="fm_console_success">גיבוי התוספים נעשה.</span>

en: <span class="fm_console_error">Plugins backup failed.</span>
he_IL: <span class="fm_console_error">גיבוי התוספים נכשל.</span>

en: <span class="fm_console_success">Themes backup done.</span>
he_IL: <span class="fm_console_success">גיבוי הנושאים נעשה.</span>

en: <span class="fm_console_error">Themes backup failed.</span>
he_IL: <span class="fm_console_error">גיבוי הנושאים נכשל.</span>

en: <span class="fm_console_success">Uploads backup done.</span>
he_IL: <span class="fm_console_success">העלאות הגיבוי בוצעו.</span>

en: <span class="fm_console_error">Uploads backup failed.</span>
he_IL: <span class="fm_console_error">גיבוי ההעלאות נכשל.</span>

en: <span class="fm_console_success">Others backup done.</span>
he_IL: <span class="fm_console_success">גיבוי אחר נעשה.</span>

en: <span class="fm_console_error">Others backup failed.</span>
he_IL: <span class="fm_console_error">גיבוי אחר נכשל.</span>

en: <span class="fm_console_success">All Done</span>
he_IL: <span class="fm_console_success">הכל בוצע</span>

en: WP File Manager
he_IL: מנהל קבצי WP

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Preferences
he_IL: העדפות

en: System Properties
he_IL: מאפייני מערכת

en: Backup / Restore
he_IL: שחזור גיבוי

en: Buy Pro
he_IL: קנה מקצועקנו פרו

en: Donate
he_IL: לִתְרוֹם

en: File doesn't exist to download.
he_IL: הקובץ לא קיים להורדה.

en: Invalid Security Code.
he_IL: קוד אבטחה לא חוקי.

en: Missing backup id.
he_IL: חסר מזהה גיבוי.

en: Missing parameter type.
he_IL: חסר סוג פרמטר.

en: Missing required parameters.
he_IL: חסרים פרמטרים נדרשים.

en: WP File Manager - Backup/Restore
he_IL: מנהל קבצי WP - גיבוי / שחזור

en: Backup Options:
he_IL: אפשרויות גיבוי:

en: Database Backup
he_IL: גיבוי מסד נתונים

en: Files Backup
he_IL: גיבוי קבצים

en: Plugins
he_IL: תוספים

en: Themes
he_IL: ערכות נושא

en: Uploads
he_IL: העלאות

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
he_IL: אחרים (כל ספריות אחרות שנמצאו בתוך תוכן wp)

en: Backup Now
he_IL: גיבוי עכשיו

en: Time now
he_IL: עכשיו

en: SUCCESS
he_IL: הַצלָחָה

en: Backup successfully deleted.
he_IL: הגיבוי נמחק בהצלחה.

en: Ok
he_IL: בסדר

en: DELETE FILES
he_IL: מחק קבצים

en: Are you sure you want to delete this backup?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הגיבוי הזה?

en: Cancel
he_IL: לְבַטֵל

en: Confirm
he_IL: לְאַשֵׁר

en: RESTORE FILES
he_IL: לְאַשֵׁר

en: Are you sure you want to restore this backup?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשחזר את הגיבוי הזה?

en: Last Log Message
he_IL: הודעת יומן אחרונה

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
he_IL: הגיבוי כנראה הצליח וכעת הושלם.

en: No log message
he_IL: אין הודעת יומן

en: Existing Backup(s)
he_IL: גיבויים קיימים

en: Backup Date
he_IL: תאריך גיבוי

en: Backup data (click to download)
he_IL: נתוני גיבוי (לחץ להורדה)

en: Action
he_IL: פעולה

en: Today
he_IL: היום

en: Restore
he_IL: לשחזר

en: Delete
he_IL: לִמְחוֹק

en: View Log
he_IL: צפה בלוג

en: Currently no backup(s) found.
he_IL: כרגע לא נמצאו גיבויים.

en: Actions upon selected backup(s)
he_IL: פעולות בגיבויים שנבחרו

en: Select All
he_IL: בחר הכל

en: Deselect
he_IL: בטל את הבחירה

en: Note:
he_IL: הערה:

en: Backup files will be under
he_IL: קבצי הגיבוי יהיו תחת

en: Backup is running, please wait
he_IL: הגיבוי פועל, אנא המתן

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את הגיבויים שנבחרו?

en: WP File Manager Contribution
he_IL: תרומת מנהל קבצי WP

en: Note: These are demo screenshots. Please buy File Manager pro to Logs functions.
he_IL: הערה: אלה צילומי מסך של הדגמה. אנא קנה את מנהל מנהל הקבצים לפונקציות יומנים.

en: Buy PRO
he_IL: קנו PRO

en: Edit Files Logs
he_IL: ערוך יומני קבצים

en: Download Files Logs
he_IL: הורד יומני קבצים

en: Upload Files Logs
he_IL: העלאת יומני קבצים

en: Settings saved.
he_IL: הגדרות נשמרו.

en: Dismiss this notice.
he_IL: דחה הודעה זו.

en: You have not made any changes to be saved.
he_IL: לא ביצעת שינויים כדי לשמור.

en: Public Root Path
he_IL: נתיב שורש ציבורי

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
he_IL: נתיב שורש של מנהל הקבצים, תוכלו לשנות בהתאם לבחירתכם.

en: Default:
he_IL: בְּרִירַת מֶחדָל:

en: Please change this carefully, wrong path can lead file manager plugin to go down.
he_IL: אנא שנה את זה בזהירות, נתיב שגוי יכול לגרום לתוסף מנהל הקבצים לרדת.

en: Enable Trash?
he_IL: להפעיל אשפה?

en: After enable trash, your files will go to trash folder.
he_IL: לאחר הפעלת האשפה, הקבצים שלך יעברו לתיקיית האשפה.

en: Enable Files Upload to Media Library?
he_IL: לאפשר העלאת קבצים לספריית המדיה?

en: After enabling this all files will go to media library.
he_IL: לאחר הפעלת זאת כל הקבצים יועברו לספריית המדיה.

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Settings - General
he_IL: הגדרות - כללי

en: Note: This is just a demo screenshot. To get settings please buy our pro version.
he_IL: הערה: זהו רק צילום מסך להדגמה. כדי לקבל הגדרות אנא קנו את גרסת המקצוענים שלנו.

en: Here admin can give access to user roles to use filemanager. Admin can set Default Access Folder and also control upload size of filemanager.
he_IL: כאן מנהל יכול לתת גישה לתפקידי משתמש לשימוש במנהל הסרטים. מנהל מערכת יכול להגדיר תיקיית ברירת מחדל לגישה ולשלוט גם בגודל ההעלאה של מנהל התיקים.

en: Settings - Code-editor
he_IL: הגדרות - עורך קוד

en: File Manager has a code editor with multiple themes. You can select any theme for code editor. It will display when you edit any file. Also you can allow fullscreen mode of code editor.
he_IL: מנהל הקבצים כולל עורך קוד עם מספר נושאים. אתה יכול לבחור כל נושא לעורך הקוד. הוא יוצג כשתערוך קובץ כלשהו. ניתן גם לאפשר מצב מסך מלא של עורך הקוד.

en: Code-editor View
he_IL: תצוגת עורך קוד

en: Settings - User Restrictions
he_IL: הגדרות - הגבלות משתמשים

en: Admin can restrict actions of any user. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users.
he_IL: מנהל מערכת יכול להגביל את הפעולות של כל משתמש. הסתיר גם קבצים ותיקיות ויכול להגדיר נתיבי תיקיות שונים עבור משתמשים שונים.

en: Settings - User Role Restrictions
he_IL: הגדרות - הגבלות תפקיד משתמש

en: Admin can restrict actions of any userrole. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users roles.
he_IL: מנהל מערכת יכול להגביל פעולות של כל משתמש משתמש. הסתיר גם קבצים ותיקיות ויכול להגדיר מסלולי תיקיות שונים - לתפקידי משתמשים שונים.

en: File Manager - Shortcode
he_IL: מנהל הקבצים - קוד קצר

en: USE:
he_IL: להשתמש:

en: <code>[wp_file_manager_admin]</code> -> It will show file manager on front end. You can control all settings from file manager settings. It will work same as backend WP File Manager.
he_IL: <code> [wp_file_manager_admin] </code> -> זה יציג את מנהל הקבצים בממשק הקצה. אתה יכול לשלוט בכל ההגדרות מתוך הגדרות מנהל הקבצים. זה יעבוד כמו מנהל הקבצים של WP.

en: <code>[wp_file_manager]</code> -> It will show file manager on front end. But only Administrator can access it and will control from file manager settings.
he_IL: <code> [wp_file_manager] </code> -> הוא יציג את מנהל הקבצים בממשק הקצה. אך רק מנהל מערכת יכול לגשת אליו וישלוט מהגדרות מנהל הקבצים.

en: Parameters:
he_IL: פרמטרים:

en: -> It will allow all roles to access file manager on front end or You can simple use for particular user roles as like allowed_roles="editor,author" (seprated by comma(,))
he_IL: -> זה יאפשר לכל התפקידים לגשת למנהל הקבצים בממשק הקצה או שאתה יכול להשתמש בפשטות בתפקידי משתמש מסוימים כמו allowed_roles="editor,author" (מופרד באמצעות פסיק (,))

en: -> Here "test" is the name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. Default: Root directory
he_IL: -> כאן "מבחן" הוא שם התיקיה שנמצאת בספריית השורש, או שתוכל לתת נתיב לתיקיות משנה כמו "wp-content/plugins". אם השאר ריק או ריק, הוא ייגש לכל התיקיות בספריית השורש. ברירת מחדל: ספריית שורשים

en: -> for access to write files permissions, note: true/false, default: false
he_IL: -> לגישה להרשאות קבצי כתיבה, הערה: true / false, ברירת מחדל: false

en: -> for access to read files permission, note: true/false, default: true
he_IL: -> לגישה להרשאת קבצי קריאה, הערה: נכון / לא נכון, ברירת מחדל: נכון

en: -> it will hide mentioned here. Note: seprated by comma(,). Default: Null
he_IL: -> זה יסתיר שהוזכר כאן. הערה: מופרד באמצעות פסיק (,). ברירת מחדל: אפס

en: -> It will lock mentioned in commas. you can lock more as like ".php,.css,.js" etc. Default: Null
he_IL: -> זה יינעל בפסיקים. אתה יכול לנעול יותר כמו ".php, .css, .js" וכו 'ברירת מחדל: אפס

en: -> * for all operations and to allow some operation you can mention operation name as like, allowed_operations="upload,download". Note: seprated by comma(,). Default: *
he_IL: -> * לכל הפעולות וכדי לאפשר פעולה כלשהי אתה יכול להזכיר את שם הפעולה כמו, מותר_אופציות = "העלה, הורד". הערה: מופרד באמצעות פסיק (,). ברירת מחדל: *

en: File Operations List:
he_IL: רשימת פעולות קבצים:

en: Make directory or folder
he_IL: הכינו ספריה או תיקיה

en: Make file
he_IL: ערוך קובץ

en: Rename a file or folder
he_IL: שנה שם של קובץ או תיקיה

en: Duplicate or clone a folder or file
he_IL: שכפול או שיבוט של תיקיה או קובץ

en: Paste a file or folder
he_IL: הדבק קובץ או תיקיה

en: Ban
he_IL: לֶאֱסוֹר

en: To make a archive or zip
he_IL: כדי ליצור ארכיון או מיקוד

en: Extract archive or zipped file
he_IL: חלץ ארכיון או קובץ מכווץ

en: Copy files or folders
he_IL: העתק קבצים או תיקיות

en: Simple cut a file or folder
he_IL: פשוט גזור קובץ או תיקיה

en: Edit a file
he_IL: ערוך קובץ

en: Remove or delete files and folders
he_IL: הסר או מחק קבצים ותיקיות

en: Download files
he_IL: להוריד קבצים

en: Upload files
he_IL: העלה קבצים

en: Search things
he_IL: חפש דברים

en: Info of file
he_IL: מידע על הקובץ

en: Help
he_IL: עֶזרָה

en: ->  It will ban particular users by just putting their ids seprated by commas(,). If user is Ban then they will not able to access wp file manager on front end.
he_IL: -> זה יאסור משתמשים מסוימים רק על ידי הצבת המזהים שלהם על ידי פסיקים (,). אם המשתמש הוא Ban אז הם לא יוכלו לגשת למנהל הקבצים wp בחזית.

en: -> Filemanager UI View. Default: grid
he_IL: -> תצוגת ממשק משתמש של Filemanager. ברירת מחדל: grid

en: -> File Modified or Create date format. Default: d M, Y h:i A
he_IL: -> קובץ שונה או צור פורמט תאריך. ברירת מחדל: d M, Y h: i A

en: -> File manager Language. Default: English(en)
he_IL: -> שפת מנהל הקבצים. ברירת מחדל: English (en)

en: -> File Manager Theme. Default: Light
he_IL: -> נושא מנהל הקבצים. ברירת מחדל: Light

en: File Manager - System Properties
he_IL: מנהל הקבצים - מאפייני מערכת

en: PHP version
he_IL: גרסת PHP

en: Maximum file upload size (upload_max_filesize)
he_IL: גודל העלאת קבצים מרבי (upload_max_filesize)

en: Post maximum file upload size (post_max_size)
he_IL: פרסם גודל העלאה מקסימלי של קבצים (post_max_size)

en: Memory Limit (memory_limit)
he_IL: מגבלת זיכרון (memory_limit)

en: Timeout (max_execution_time)
he_IL: פסק זמן (max_execution_time)

en: Browser and OS (HTTP_USER_AGENT)
he_IL: דפדפן ומערכת הפעלה (HTTP_USER_AGENT)

en: Change Theme Here:
he_IL: שנה כאן נושא:

en: Default
he_IL: בְּרִירַת מֶחדָל

en: Dark
he_IL: אפל

en: Light
he_IL: אוֹר

en: Gray
he_IL: אפור

en: Welcome to File Manager
he_IL: ברוך הבא למנהל הקבצים

en: We love making new friends! Subscribe below and we promise to
        keep you up-to-date with our latest new plugins, updates,
        awesome deals and a few special offers.
he_IL: אנחנו אוהבים להכיר חברים חדשים! הירשם למטה ואנחנו מבטיחים
        עדכן אותך עם התוספים החדשים האחרונים שלנו, העדכונים,
        מבצעים מדהימים וכמה מבצעים מיוחדים.

en: Please Enter First Name.
he_IL: אנא הזן שם פרטי.

en: Please Enter Last Name.
he_IL: אנא הזן שם משפחה.

en: Please Enter Email Address.
he_IL: אנא הזן כתובת דוא"ל.

en: Verify
he_IL: תאשר

en: No Thanks
he_IL: לא תודה

en: Terms of Service
he_IL: תנאי השירות

en: Privacy Policy
he_IL: מדיניות פרטיות

en: Saving...
he_IL: חִסָכוֹן...

en: OK
he_IL: בסדר
