WP File Manager - en to hy translation catalogue (169 entries)

en: Database backup restored successfully.
hy: Շտեմարանի կրկնօրինակը հաջողությամբ վերականգնվեց:

en: Unable to restore DB backup.
hy: Հնարավոր չէ վերականգնել DB պահուստավորումը:

en: Plugins backup restored successfully.
hy: Պլագինների պահուստավորումը հաջողությամբ վերականգնվել է:

en: Unable to restore plugins.
hy: Հնարավոր չէ վերականգնել ներդիրները:

en: Themes backup restored successfully.
hy: Թեմաների պահուստավորումը հաջողությամբ վերականգնվել է:

en: Unable to restore themes.
hy: Հնարավոր չէ վերականգնել թեմաները:

en: Uploads backup restored successfully.
hy: Վերբեռնումների պահուստավորումը հաջողությամբ վերականգնվել է:

en: Unable to restore uploads.
hy: Հնարավոր չէ վերականգնել վերբեռնումները:

en: Others backup restored successfully.
hy: Մյուսները կրկնօրինակը հաջողությամբ վերականգնվել է:

en: Unable to restore others.
hy: Հնարավոր չէ վերականգնել ուրիշներին:

en: Backup not found!
hy: Կրկնօրինակը չի գտնվել:

en: Backups removed successfully!
hy: Պահուստավորումները հաջողությամբ հեռացվեցին:

en: Unable to removed backup!
hy: Հնարավոր չէ հեռացնել պահուստավորումը:

en: Database backup done on date
hy: Շտեմարանի պահուստավորումը կատարվել է ամսաթվով

en: Plugins backup done on date
hy: Պլագինների պահուստավորումը կատարվել է ամսաթվով

en: Themes backup done on date
hy: Թեմաների պահուստավորումը կատարվել է ամսաթվով

en: Uploads backup done on date
hy: Վերբեռնման պահուստավորումը կատարվել է ամսաթվով

en: Others backup done on date
hy: Մյուսները պահուստավորումը կատարվել է ամսաթվով

en: Logs
hy: Տեղեկամատյաններ

en: No logs found!
hy: Ոչ մի տեղեկամատյան չի գտնվել:

en: Backup removed successfully!
hy: Պահուստավորումը հաջողությամբ հեռացվեց:

en: <span class="fm_console_error">Nothing selected for backup</span>
hy: <span class="fm_console_error">Պահուստավորման համար ոչինչ չի ընտրվել</span>

en: <span class="fm_console_error">Security Issue.</span>
hy: <span class="fm_console_error">Անվտանգության խնդիր:</span>

en: <span class="fm_console_success">Database backup done.</span>
hy: <span class="fm_console_success">Շտեմարանի պահուստավորումն արված է:</span>

en: <span class="fm_console_error">Unable to create database backup.</span>
hy: <span class="fm_console_error">Հնարավոր չէ ստեղծել տվյալների բազայի պահուստավորում:</span>

en: <span class="fm_console_success">Plugins backup done.</span>
hy: <span class="fm_console_success">Պլագինների պահուստավորումն ավարտված է:</span>

en: <span class="fm_console_error">Plugins backup failed.</span>
hy: <span class="fm_console_error">Պլագինների պահուստավորումը ձախողվեց:</span>

en: <span class="fm_console_success">Themes backup done.</span>
hy: <span class="fm_console_success">Թեմաների պահուստավորումը կատարված է:</span>

en: <span class="fm_console_error">Themes backup failed.</span>
hy: <span class="fm_console_error">Թեմաների պահուստավորումը ձախողվեց:</span>

en: <span class="fm_console_success">Uploads backup done.</span>
hy: <span class="fm_console_success">Վերբեռնումների պահուստավորումն ավարտված է:</span>

en: <span class="fm_console_error">Uploads backup failed.</span>
hy: <span class="fm_console_error">Վերբեռնումների պահուստավորումը ձախողվեց:</span>

en: <span class="fm_console_success">Others backup done.</span>
hy: <span class="fm_console_success">Մյուսները պահուստավորումն արված է:</span>

en: <span class="fm_console_error">Others backup failed.</span>
hy: <span class="fm_console_error">Մյուսների պահուստավորումը ձախողվեց:</span>

en: <span class="fm_console_success">All Done</span>
hy: <span class="fm_console_success">Ամեն ինչ արված է</span>

en: WP File Manager
hy: WP ֆայլերի կառավարիչ

en: Settings
hy: Կարգավորումներ

en: Preferences
hy: Նախապատվություններ

en: System Properties
hy: Համակարգի հատկությունները

en: Shortcode - PRO
hy: Կարճ ծածկագիր - ՊՐՈ

en: Backup / Restore
hy: Պահուստավորում / վերականգնում

en: Buy Pro
hy: Գնել Pro

en: Donate
hy: Նվիրաբերել

en: File doesn't exist to download.
hy: Ֆայլը ներբեռնելու համար գոյություն չունի:

en: Invalid Security Code.
hy: Անվտանգության անվավեր ծածկագիր:

en: Missing backup id.
hy: Պահուստային ID- ն բացակայում է:

en: Missing parameter type.
hy: Պարամետրի տեսակը բացակայում է:

en: Missing required parameters.
hy: Անհայտ պարամետրերը բացակայում են:

en: WP File Manager - Backup/Restore
hy: WP ֆայլերի կառավարիչ - պահուստավորում / վերականգնում

en: Backup Options:
hy: Կրկնօրինակման ընտրանքներ.

en: Database Backup
hy: Շտեմարանի պահուստավորում

en: Files Backup
hy: Ֆայլերի պահուստավորում

en: Plugins
hy: Պլագիններ

en: Uploads
hy: Վերբեռնումներ

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
hy: Ուրիշներ (wp- բովանդակության ներսում հայտնաբերված ցանկացած այլ գրացուցակներ)

en: Backup Now
hy: Պահուստավորեք հիմա

en: Time now
hy: Հիմա ժամանակը

en: SUCCESS
hy: ՀԱ SՈESSՈՒԹՅՈՒՆ

en: Backup successfully deleted.
hy: Պահուստավորումը հաջողությամբ ջնջվեց:

en: Ok
hy: Լավ

en: DELETE FILES
hy: DEնջել ֆայլերը

en: Are you sure you want to delete this backup?
hy: Վստա՞հ եք, որ ցանկանում եք ջնջել այս պահուստավորումը:

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: RESTORE FILES
hy: Վերականգնել նիշքերը

en: Are you sure you want to restore this backup?
hy: Վստա՞հ եք, որ ցանկանում եք վերականգնել այս պահուստավորումը:

en: Last Log Message
hy: Վերջին տեղեկամատյան

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
hy: Ակնհայտորեն պահուստավորումը հաջողվեց և այժմ ավարտված է:

en: No log message
hy: Առանց տեղեկամատյան հաղորդագրության

en: Existing Backup(s)
hy: Գոյություն ունեցող պահուստ (ներ)

en: Backup Date
hy: Պահուստավորման ամսաթիվը

en: Backup data (click to download)
hy: Պահուստային տվյալների հավաքում (կտտացրեք ներբեռնելու համար)

en: Action
hy: Գործողություն

en: Today
hy: Այսօր

en: Restore
hy: Վերականգնել

en: Delete
hy: Նջել

en: View Log
hy: Դիտել տեղեկամատյանը

en: Currently no backup(s) found.
hy: Ներկայումս ոչ մի պահուստ (ներ) չի գտնվել:

en: Actions upon selected backup(s)
hy: Գործողություններ ընտրված պահուստային (ներ) ի վերաբերյալ

en: Select All
hy: Ընտրել բոլորը

en: Deselect
hy: Ապանշել

en: Note:
hy: Նշում:

en: Backup files will be under
hy: Պահուստային ֆայլերը տակ կլինեն

en: Backup is running, please wait
hy: Պահուստավորումն աշխատում է, սպասեք

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
hy: Վստա՞հ եք, որ ցանկանում եք հեռացնել ընտրված պահուստային (ներ) ը:

en: WP File Manager Contribution
hy: WP File Manager- ի ներդրումը

en: Note: These are demo screenshots. Please buy File Manager pro to Logs functions.
hy: Նշում. Դրանք ցուցադրական սքրինշոթեր են: Խնդրում ենք գնել File Manager pro- ը Logs գործառույթներից:

en: Buy PRO
hy: Գնեք ՊՐՈ

en: Edit Files Logs
hy: Խմբագրել ֆայլերի տեղեկամատյանները

en: Download Files Logs
hy: Ներբեռնեք Ֆայլերի տեղեկամատյանները

en: Upload Files Logs
hy: Վերբեռնել ֆայլերի տեղեկամատյանները

en: Settings saved.
hy: Կարգավորումները պահվել են:

en: Dismiss this notice.
hy: Մերժեք այս ծանուցումը:

en: You have not made any changes to be saved.
hy: Դուք փրկելու համար որևէ փոփոխություն չեք կատարել:

en: Public Root Path
hy: Հասարակական արմատային ուղի

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
hy: File Manager Root Path- ը, ըստ ձեր ընտրության, կարող եք փոխել:

en: Default:
hy: Լռելյայն:

en: Please change this carefully, wrong path can lead file manager plugin to go down.
hy: Խնդրում ենք ուշադիր փոխել սա, սխալ ուղին կարող է հանգեցնել ֆայլերի կառավարչի plugin- ի անկմանը:

en: Enable Trash?
hy: Միացնե՞լ աղբարկղը:

en: After enable trash, your files will go to trash folder.
hy: Աղբարկղը միացնելուց հետո ձեր ֆայլերը կգնան աղբարկղի պանակ:

en: Enable Files Upload to Media Library?
hy: Միացնե՞լ ֆայլերի վերբեռնումը մեդիա գրադարանում:

en: After enabling this all files will go to media library.
hy: Սա միացնելուց հետո բոլոր ֆայլերը կուղղվեն մեդիա գրադարանին:

en: Save Changes
hy: Պահպանել փոփոխությունները

en: Settings - General
hy: Կարգավորումներ - Ընդհանուր

en: Note: This is just a demo screenshot. To get settings please buy our pro version.
hy: Նշում. Սա պարզապես ցուցադրական էկրանի նկար է: Կարգավորումներ ստանալու համար խնդրում ենք գնել մեր պրո-տարբերակը:

en: Here admin can give access to user roles to use filemanager. Admin can set Default Access Folder and also control upload size of filemanager.
hy: Այստեղ ադմինիստրատորը կարող է մուտք գործել օգտվողի դերեր ՝ Filemanager- ից օգտվելու համար: Ադմինիստրատորը կարող է սահմանել Լռելյայն Մուտքի Թղթապանակ և վերահսկել նաև Filemanager- ի վերբեռնման չափը:

en: Settings - Code-editor
hy: Կարգավորումներ - օրենսգրքի խմբագիր

en: File Manager has a code editor with multiple themes. You can select any theme for code editor. It will display when you edit any file. Also you can allow fullscreen mode of code editor.
hy: File Manager- ն ունի բազմաթիվ թեմաներով կոդերի խմբագիր: Կոդի խմբագրի համար կարող եք ընտրել ցանկացած թեմա: Այն կցուցադրվի, երբ ցանկացած ֆայլ խմբագրեք: Կարող եք նաև թույլատրել կոդերի խմբագրիչի լրիվ էկրանի ռեժիմ:

en: Code-editor View
hy: Կոդ-խմբագրի դիտում

en: Settings - User Restrictions
hy: Կարգավորումներ - Օգտագործողի սահմանափակումներ

en: Admin can restrict actions of any user. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users.
hy: Ադմինիստրատորը կարող է սահմանափակել ցանկացած օգտվողի գործողությունները: Թաքցրեք նաև ֆայլերն ու պանակները և կարող են սահմանել տարբեր ՝ տարբեր պանակների ուղիներ տարբեր օգտվողների համար:

en: Settings - User Role Restrictions
hy: Կարգավորումներ - Օգտագործողի դերի սահմանափակումներ

en: Admin can restrict actions of any userrole. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users roles.
hy: Ադմինիստրատորը կարող է սահմանափակել ցանկացած օգտագործողի գործողության գործողությունները: Թաքցրեք նաև ֆայլերն ու պանակները և կարող են տարբեր ՝ տարբեր պանակների ուղիներ սահմանել տարբեր օգտվողների դերերի համար:

en: File Manager - Shortcode
hy: Ֆայլերի կառավարիչ - կարճ կոդ

en: USE:
hy: ՕԳՏԱԳՈՐՈՒՄ:

en: <code>[wp_file_manager_admin]</code> -> It will show file manager on front end. You can control all settings from file manager settings. It will work same as backend WP File Manager.
hy: <code> [wp_file_manager_admin] </code> -> Այն ցույց կտա ֆայլի կառավարիչը առջևում: Բոլոր կարգավորումները կարող եք կառավարել ֆայլերի կառավարչի կարգավորումներից: Այն կաշխատի այնպես, ինչպես հետնապահ WP ֆայլերի կառավարիչը:

en: <code>[wp_file_manager]</code> -> It will show file manager on front end. But only Administrator can access it and will control from file manager settings.
hy: <code> [wp_file_manager] </code> -> Այն ցույց կտա ֆայլի կառավարիչը առջևում: Բայց միայն Ադմինիստրատորը կարող է մուտք գործել դրան և վերահսկելու է ֆայլերի կառավարչի կարգավորումներից:

en: Parameters:
hy: Պարամետրեր:

en: -> It will allow all roles to access file manager on front end or You can simple use for particular user roles as like allowed_roles="editor,author" (seprated by comma(,))
hy: -> Այն թույլ կտա բոլոր դերերին մուտք գործել ֆայլերի կառավարիչ առջևի մասում, կամ Դուք կարող եք պարզ օգտագործել որոշակի օգտագործողի դերերի համար, ինչպես, օրինակ, allow_roles = "խմբագիր, հեղինակ" (բաժանված է ստորակետով (,))

en: -> Here "test" is the name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. Default: Root directory
hy: -> Այստեղ «test» - ը թղթապանակի անունն է, որը տեղակայված է արմատային գրացուցակում, կամ կարող եք ենթապանակների համար տալ այնպիսի ուղի, ինչպիսին է «wp-content / plugins»: Դատարկ կամ դատարկ թողնելու դեպքում այն ​​կմտնի արմատային գրացուցակի բոլոր պանակներ: Լռելյայն: Root directory

en: -> for access to write files permissions, note: true/false, default: false
hy: -> ֆայլեր թույլտվություններ գրելու թույլտվության համար նշեք ՝ true / false, default ՝ false

en: -> for access to read files permission, note: true/false, default: true
hy: -> ֆայլեր կարդալու թույլտվություն ստանալու համար նշեք ՝ true / false, default ՝ true

en: -> it will hide mentioned here. Note: seprated by comma(,). Default: Null
hy: -> դա կթաքցնի նշված այստեղ: Նշում. Բաժանված է ստորակետով (,): Լռելյայն: Null

en: -> It will lock mentioned in commas. you can lock more as like ".php,.css,.js" etc. Default: Null
hy: -> Այն կփակվի ստորակետներում նշված: Դուք կարող եք ավելի շատ կողպել, ինչպես ".php, .css, .js" և այլն: Լռելյայն. Null

en: -> * for all operations and to allow some operation you can mention operation name as like, allowed_operations="upload,download". Note: seprated by comma(,). Default: *
hy: -> * բոլոր գործողությունների համար և ինչ-որ գործողություն թույլ տալու համար կարող եք նշել գործողության անունը, ինչպես like, allow_operations = "վերբեռնել, ներբեռնել": Նշում. Բաժանված է ստորակետով (,): Լռելյայն. *

en: File Operations List:
hy: Ֆայլի գործառնությունների ցուցակ.

en: Make directory or folder
hy: Կատարել գրացուցակ կամ պանակ

en: Make file
hy: Պատկեր պատրաստել

en: Rename a file or folder
hy: Վերանվանել ֆայլ կամ պանակ

en: Duplicate or clone a folder or file
hy: Կրկնօրինակեք կամ կլոնավորեք պանակ կամ ֆայլ

en: Paste a file or folder
hy: Տեղադրեք ֆայլ կամ պանակ

en: Ban
hy: Արգելել

en: To make a archive or zip
hy: Արխիվ կամ zip պատրաստելու համար

en: Extract archive or zipped file
hy: Արդյունահանել արխիվը կամ սեղմված ֆայլը

en: Copy files or folders
hy: Պատճենել ֆայլերը կամ պանակները

en: Simple cut a file or folder
hy: Պարզ կտրեք ֆայլը կամ պանակը

en: Edit a file
hy: Խմբագրել ֆայլը

en: Remove or delete files and folders
hy: Հեռացնել կամ ջնջել ֆայլերը և պանակները

en: Download files
hy: Ներբեռնեք ֆայլեր

en: Upload files
hy: Ֆայլեր վերբեռնել

en: Search things
hy: Որոնել բաներ

en: Info of file
hy: Ֆայլի տեղեկատվություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: ->  It will ban particular users by just putting their ids seprated by commas(,). If user is Ban then they will not able to access wp file manager on front end.
hy: -> Այն կարգելի որոշակի օգտվողներին `պարզապես տեղադրելով իրենց ID- ները ստորակետերով բաժանված (,): Եթե ​​օգտագործողը արգելում է, ապա նա չի կարողանա մուտք գործել wp ֆայլի կառավարիչ դիմային մասում:

en: -> Filemanager UI View. Default: grid
hy: -> Filemanager UI դիտում: Լռելյայն. Ցանց

en: -> File Modified or Create date format. Default: d M, Y h:i A
hy: -> Ֆայլը փոփոխված է կամ ստեղծեք ամսաթվի ձևաչափ: Լռելյայն. D M, Y h: i A

en: -> File manager Language. Default: English(en)
hy: -> Ֆայլերի կառավարչի լեզու: Լռելյայն. English(en)

en: -> File Manager Theme. Default: Light
hy: -> Ֆայլի կառավարչի թեման: Light

en: File Manager - System Properties
hy: Ֆայլի կառավարիչ - Համակարգի հատկություններ

en: PHP version
hy: PHP տարբերակ

en: Maximum file upload size (upload_max_filesize)
hy: Վերբեռնման առավելագույն չափը (upload_max_filesize)

en: Post maximum file upload size (post_max_size)
hy: Տեղադրել ֆայլերի վերբեռնման առավելագույն չափը (post_max_size)

en: Memory Limit (memory_limit)
hy: Հիշողության սահման (memory_limit)

en: Browser and OS (HTTP_USER_AGENT)
hy: Brննարկիչ և ՕՀ (HTTP_USER_AGENT)

en: Change Theme Here:
hy: Փոխել թեման այստեղ ՝

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Dark
hy: Մութ

en: Light
hy: Լույս

en: Gray
hy: Մոխրագույն

en: Welcome to File Manager
hy: Բարի գալուստ File Manager

en: We love making new friends! Subscribe below and we promise to
        keep you up-to-date with our latest new plugins, updates,
        awesome deals and a few special offers.
hy: Մենք սիրում ենք նոր ընկերներ ձեռք բերել: Բաժանորդագրվեք ստորև, և մենք խոստանում ենք դա անել
        ձեզ թարմ պահեք մեր վերջին նոր հավելումների, թարմացումների,
        զարմանալի գործարքներ և մի քանի հատուկ առաջարկներ:

en: Please Enter First Name.
hy: Խնդրում ենք մուտքագրել անուն

en: Please Enter Last Name.
hy: Խնդրում ենք մուտքագրել ազգանունը:

en: Please Enter Email Address.
hy: Խնդրում ենք մուտքագրել էլ. Փոստի հասցեն:

en: Verify
hy: Հաստատել

en: No Thanks
hy: Ոչ, շնորհակալություն

en: Terms of Service
hy: Ծառայությունների մատուցման պայմաններ

en: Privacy Policy
hy: Գաղտնիության քաղաքականություն

en: Saving...
hy: Խնայվում է ...

en: OK
hy: լավ
