WP File Manager - en to tr_TR translation catalogue (171 entries)

en: Database backup restored successfully.
tr_TR: Veritabanı yedeklemesi başarıyla geri yüklendi.

en: Unable to restore DB backup.
tr_TR: DB yedeklemesi geri yüklenemiyor.

en: Plugins backup restored successfully.
tr_TR: Eklenti yedeklemesi başarıyla geri yüklendi.

en: Unable to restore plugins.
tr_TR: Eklentiler geri yüklenemiyor.

en: Themes backup restored successfully.
tr_TR: Tema yedeği başarıyla geri yüklendi.

en: Unable to restore themes.
tr_TR: Temalar geri yüklenemiyor.

en: Uploads backup restored successfully.
tr_TR: Yüklemeler yedekleme başarıyla geri yüklendi.

en: Unable to restore uploads.
tr_TR: Yüklemeler geri yüklenemiyor.

en: Others backup restored successfully.
tr_TR: Diğerleri yedekleme başarıyla geri yüklendi.

en: Unable to restore others.
tr_TR: Diğerleri geri yüklenemiyor.

en: Backup not found!
tr_TR: Yedek bulunamadı!

en: Backups removed successfully!
tr_TR: Yedekler başarıyla kaldırıldı!

en: Unable to removed backup!
tr_TR: Yedekleme kaldırılamıyor!

en: Database backup done on date
tr_TR: Tarihte veritabanı yedeklemesi yapıldı

en: Plugins backup done on date
tr_TR: Eklenti yedeklemesi o tarihte yapıldı

en: Themes backup done on date
tr_TR: Tarihte yapılan tema yedeklemesi

en: Uploads backup done on date
tr_TR: Yedeklemenin yapıldığı tarihte yüklenir

en: Others backup done on date
tr_TR: Diğerleri yedekleme tarihinde yapıldı

en: Logs
tr_TR: Kütükler

en: No logs found!
tr_TR: Günlük bulunamadı!

en: Backup removed successfully!
tr_TR: Yedekleme başarıyla kaldırıldı!

en: <span class="fm_console_error">Nothing selected for backup</span>
tr_TR: <span class="fm_console_error">Yedekleme için hiçbir şey seçilmedi</span>

en: <span class="fm_console_error">Security Issue.</span>
tr_TR: <span class="fm_console_error">Güvenlik Sorunu.</span>

en: <span class="fm_console_success">Database backup done.</span>
tr_TR: <span class="fm_console_success">Veritabanı yedeklemesi tamamlandı.</span>

en: <span class="fm_console_error">Unable to create database backup.</span>
tr_TR: <span class="fm_console_error">Veritabanı yedeği oluşturulamıyor.</span>

en: <span class="fm_console_success">Plugins backup done.</span>
tr_TR: <span class="fm_console_success">Eklentiler yedeklemesi tamamlandı.</span>

en: <span class="fm_console_error">Plugins backup failed.</span>
tr_TR: <span class="fm_console_error">Eklentiler yedekleme başarısız oldu.</span>

en: <span class="fm_console_success">Themes backup done.</span>
tr_TR: <span class="fm_console_success">Tema yedeklemesi tamamlandı.</span>

en: <span class="fm_console_error">Themes backup failed.</span>
tr_TR: <span class="fm_console_error">Temalar yedekleme başarısız oldu.</span>

en: <span class="fm_console_success">Uploads backup done.</span>
tr_TR: <span class="fm_console_success">Yükleme tamamlandı.</span>

en: <span class="fm_console_error">Uploads backup failed.</span>
tr_TR: <span class="fm_console_error">Yükleme yedeklemesi başarısız oldu.</span>

en: <span class="fm_console_success">Others backup done.</span>
tr_TR: <span class="fm_console_success">Diğerlerinin yedeklemesi tamamlandı.</span>

en: <span class="fm_console_error">Others backup failed.</span>
tr_TR: <span class="fm_console_error">Diğerleri yedekleme başarısız oldu.</span>

en: <span class="fm_console_success">All Done</span>
tr_TR: <span class="fm_console_success">Her Şey Tamamlandı</span>

en: WP File Manager
tr_TR: WP Dosya Yöneticisi

en: Settings
tr_TR: Ayarlar

en: Preferences
tr_TR: Tercihler

en: System Properties
tr_TR: Sistem özellikleri

en: Shortcode - PRO
tr_TR: Kısa kod - PRO

en: Backup / Restore
tr_TR: Yedekle / Geri Yükle

en: Buy Pro
tr_TR: Profesyonel Satın Alın

en: Donate
tr_TR: bağış yap

en: File doesn't exist to download.
tr_TR: İndirilecek dosya yok.

en: Invalid Security Code.
tr_TR: Geçersiz Güvenlik Kodu.

en: Missing backup id.
tr_TR: Yedek kimliği eksik.

en: Missing parameter type.
tr_TR: Parametre türü eksik.

en: Missing required parameters.
tr_TR: Gerekli parametreler eksik.

en: WP File Manager - Backup/Restore
tr_TR: WP Dosya Yöneticisi - Yedekleme/Geri Yükleme

en: Backup Options:
tr_TR: Yedekleme Seçenekleri:

en: Database Backup
tr_TR: Veritabanı Yedekleme

en: Files Backup
tr_TR: Veritabanı Yedekleme

en: Plugins
tr_TR: Eklentiler

en: Themes
tr_TR: Temalar

en: Uploads
tr_TR: Yüklemeler

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
tr_TR: Diğerleri (wp içeriğinde bulunan diğer dizinler)

en: Backup Now
tr_TR: Şimdi yedekle

en: Time now
tr_TR: Şimdi zamanı

en: SUCCESS
tr_TR: BAŞARI

en: Backup successfully deleted.
tr_TR: Yedekleme başarıyla silindi.

en: Ok
tr_TR: Tamam mı

en: DELETE FILES
tr_TR: DOSYALARI SİL

en: Are you sure you want to delete this backup?
tr_TR: Bu yedeği silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Cancel
tr_TR: İptal etmek

en: Confirm
tr_TR: Onaylamak

en: RESTORE FILES
tr_TR: DOSYALARI GERİ YÜKLE

en: Are you sure you want to restore this backup?
tr_TR: Bu yedeği geri yüklemek istediğinizden emin misiniz?

en: Last Log Message
tr_TR: Son Günlük Mesajı

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
tr_TR: Görünüşe göre yedekleme başarılı oldu ve şimdi tamamlandı.

en: No log message
tr_TR: Günlük mesajı yok

en: Existing Backup(s)
tr_TR: Mevcut Yedek(ler)

en: Backup Date
tr_TR: Yedekleme Tarihi

en: Backup data (click to download)
tr_TR: Yedekleme verileri (indirmek için tıklayın)

en: Action
tr_TR: Aksiyon

en: Today
tr_TR: Bugün

en: Restore
tr_TR: Onarmak

en: Delete
tr_TR: Sil

en: View Log
tr_TR: Günlüğü Görüntüle

en: Currently no backup(s) found.
tr_TR: Şu anda yedek(ler) bulunamadı.

en: Actions upon selected backup(s)
tr_TR: Seçilen yedekleme(ler)deki işlemler

en: Select All
tr_TR: Hepsini seç

en: Deselect
tr_TR: Seçimi kaldır

en: Note:
tr_TR: not

en: Backup files will be under
tr_TR: Yedekleme dosyaları altında olacak

en: Backup is running, please wait
tr_TR: Yedekleme çalışıyor, lütfen bekleyin

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
tr_TR: Seçili yedekleri kaldırmak istediğinizden emin misiniz?

en: WP File Manager Contribution
tr_TR: WP Dosya Yöneticisi Katkısı

en: Note: These are demo screenshots. Please buy File Manager pro to Logs functions.
tr_TR: Not: Bunlar demo ekran görüntüleridir. Lütfen Logs işlevleri için File Manager pro satın alın.

en: Buy PRO
tr_TR: PRO'yu satın al

en: Edit Files Logs
tr_TR: Dosya Günlüklerini Düzenle

en: Download Files Logs
tr_TR: Dosya Günlüklerini İndirin

en: Upload Files Logs
tr_TR: Dosya Günlüklerini Yükle

en: Settings saved.
tr_TR: Ayarlar kaydedildi.

en: Dismiss this notice.
tr_TR: Bu bildirimi reddedin.

en: You have not made any changes to be saved.
tr_TR: Kaydedilecek herhangi bir değişiklik yapmadınız.

en: Public Root Path
tr_TR: Genel Kök Yolu

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
tr_TR: Dosya Yöneticisi Kök Yolu, tercihinize göre değiştirebilirsiniz.

en: Default:
tr_TR: Varsayılan:

en: Please change this carefully, wrong path can lead file manager plugin to go down.
tr_TR: Lütfen bunu dikkatli bir şekilde değiştirin, yanlış yol dosya yöneticisi eklentisinin çökmesine neden olabilir.

en: Enable Trash?
tr_TR: Çöp Kutusu Etkinleştirilsin mi?

en: After enable trash, your files will go to trash folder.
tr_TR: Çöp kutusunu etkinleştirdikten sonra dosyalarınız çöp klasörüne gidecektir.

en: Enable Files Upload to Media Library?
tr_TR: Dosyaların Medya Kitaplığına Yüklenmesi Etkinleştirilsin mi?

en: After enabling this all files will go to media library.
tr_TR: Bunu etkinleştirdikten sonra tüm dosyalar medya kitaplığına gidecektir.

en: Save Changes
tr_TR: Değişiklikleri Kaydet

en: Settings - General
tr_TR: Ayarlar - Genel

en: Note: This is just a demo screenshot. To get settings please buy our pro version.
tr_TR: Not: Bu sadece bir demo ekran görüntüsüdür. Ayarları almak için lütfen pro sürümümüzü satın alın.

en: Here admin can give access to user roles to use filemanager. Admin can set Default Access Folder and also control upload size of filemanager.
tr_TR: Burada yönetici, dosya yöneticisini kullanmak için kullanıcı rollerine erişim verebilir. Yönetici, Varsayılan Erişim Klasörünü ayarlayabilir ve ayrıca dosya yöneticisinin yükleme boyutunu kontrol edebilir.

en: Settings - Code-editor
tr_TR: Ayarlar - Kod düzenleyici

en: File Manager has a code editor with multiple themes. You can select any theme for code editor. It will display when you edit any file. Also you can allow fullscreen mode of code editor.
tr_TR: Dosya Yöneticisi, birden çok tema içeren bir kod düzenleyiciye sahiptir. Kod düzenleyici için herhangi bir tema seçebilirsiniz. Herhangi bir dosyayı düzenlediğinizde görüntülenecektir. Ayrıca tam ekran kod düzenleyici moduna izin verebilirsiniz.

en: Code-editor View
tr_TR: Kod düzenleyici Görünümü

en: Settings - User Restrictions
tr_TR: Ayarlar - Kullanıcı Kısıtlamaları

en: Admin can restrict actions of any user. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users.
tr_TR: Yönetici, herhangi bir kullanıcının eylemlerini kısıtlayabilir. Ayrıca dosya ve klasörleri gizleyebilir ve farklı kullanıcılar için farklı - farklı klasör yolları ayarlayabilirsiniz.

en: Settings - User Role Restrictions
tr_TR: Ayarlar - Kullanıcı Rolü Kısıtlamaları

en: Admin can restrict actions of any userrole. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users roles.
tr_TR: Yönetici, herhangi bir kullanıcı rolünün eylemlerini kısıtlayabilir. Ayrıca dosya ve klasörleri gizleyebilir ve farklı kullanıcı rolleri için farklı - farklı klasör yolları ayarlayabilirsiniz.

en: File Manager - Shortcode
tr_TR: Dosya Yöneticisi - Kısa Kod

en: USE:
tr_TR: KULLANIM:

en: <code>[wp_file_manager_admin]</code> -> It will show file manager on front end. You can control all settings from file manager settings. It will work same as backend WP File Manager.
tr_TR: <code>[wp_file_manager_admin]</code> -> Dosya yöneticisini ön uçta gösterecek. Tüm ayarları dosya yöneticisi ayarlarından kontrol edebilirsiniz. Arka uç WP Dosya Yöneticisi ile aynı şekilde çalışacaktır.

en: <code>[wp_file_manager]</code> -> It will show file manager on front end. But only Administrator can access it and will control from file manager settings.
tr_TR: <code>[wp_file_manager]</code> -> Ön uçta dosya yöneticisini gösterecek. Ancak buna yalnızca Yönetici erişebilir ve dosya yöneticisi ayarlarından kontrol eder.

en: Parameters:
tr_TR: parametreler:

en: -> It will allow all roles to access file manager on front end or You can simple use for particular user roles as like allowed_roles="editor,author" (seprated by comma(,))
tr_TR: -> Tüm rollerin ön uçtaki dosya yöneticisine erişmesine izin verir veya belirli kullanıcı rolleri için allow_roles="editor,author" (virgül (,) ile ayrılmış) gibi basit bir şekilde kullanabilirsiniz.

en: -> Here "test" is the name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. Default: Root directory
tr_TR: -> Burada "test", kök dizinde bulunan klasörün adıdır veya "wp-content/plugins" gibi alt klasörler için yol verebilirsiniz. Boş veya boş bırakılırsa, kök dizindeki tüm klasörlere erişecektir. Varsayılan: Root directory

en: -> for access to write files permissions, note: true/false, default: false
tr_TR: -> dosya izinlerini yazmak için erişim için not: true/false, varsayılan: false

en: -> for access to read files permission, note: true/false, default: true
tr_TR: -> dosyaları okuma izni için, not: true/false, varsayılan: true

en: -> it will hide mentioned here. Note: seprated by comma(,). Default: Null
tr_TR: -> burada belirtilenleri gizleyecektir. Not: virgül (,) ile ayrılmış. Varsayılan: Null

en: -> It will lock mentioned in commas. you can lock more as like ".php,.css,.js" etc. Default: Null
tr_TR: -> Virgülle belirtilen kilitlenir. ".php,.css,.js" vb. gibi daha fazlasını kilitleyebilirsiniz. Varsayılan: Null

en: -> * for all operations and to allow some operation you can mention operation name as like, allowed_operations="upload,download". Note: seprated by comma(,). Default: *
tr_TR: -> * tüm işlemler için ve bazı işlemlere izin vermek için işlem adını allow_processs="upload,download" gibi belirtebilirsiniz. Not: virgül (,) ile ayrılmış. Varsayılan: *

en: File Operations List:
tr_TR: Dosya İşlemleri Listesi:

en: Make directory or folder
tr_TR: Dizin veya klasör oluştur

en: Make file
tr_TR: dosya yap

en: Rename a file or folder
tr_TR: Bir dosyayı veya klasörü yeniden adlandırın

en: Duplicate or clone a folder or file
tr_TR: Bir klasörü veya dosyayı çoğaltın veya klonlayın

en: Paste a file or folder
tr_TR: Bir dosya veya klasör yapıştırın

en: Ban
tr_TR: yasaklamak

en: To make a archive or zip
tr_TR: Arşiv veya zip yapmak için

en: Extract archive or zipped file
tr_TR: Arşivi veya sıkıştırılmış dosyayı çıkarın

en: Copy files or folders
tr_TR: Dosyaları veya klasörleri kopyalayın

en: Simple cut a file or folder
tr_TR: Basitçe bir dosya veya klasörü kesin

en: Edit a file
tr_TR: Bir dosyayı düzenleyin

en: Remove or delete files and folders
tr_TR: Dosyaları ve klasörleri kaldırın veya silin

en: Download files
tr_TR: Dosyaları indir

en: Upload files
tr_TR: Dosyaları yükle

en: Search things
tr_TR: Şeyleri ara

en: Info of file
tr_TR: Dosya bilgisi

en: Help
tr_TR: Yardım

en: ->  It will ban particular users by just putting their ids seprated by commas(,). If user is Ban then they will not able to access wp file manager on front end.
tr_TR: -> Belirli kullanıcıları yalnızca kimliklerini virgülle (,) ayırarak yasaklayacaktır. Kullanıcı Ban ise, ön uçta wp dosya yöneticisine erişemezler.

en: -> Filemanager UI View. Default: grid
tr_TR: -> Dosya Yöneticisi Kullanıcı Arayüzü Görünümü. Varsayılan: grid

en: -> File Modified or Create date format. Default: d M, Y h:i A
tr_TR: -> Dosya Değiştirildi veya Tarih formatı oluştur. Varsayılan: d M, Y h:i A

en: -> File manager Language. Default: English(en)
tr_TR: -> Dosya yöneticisi Dil. Varsayılan: English(en)

en: -> File Manager Theme. Default: Light
tr_TR: -> Dosya Yöneticisi Teması. Varsayılan: Light

en: File Manager - System Properties
tr_TR: Dosya Yöneticisi - Sistem Özellikleri

en: PHP version
tr_TR: PHP sürümü

en: Maximum file upload size (upload_max_filesize)
tr_TR: Maksimum dosya yükleme boyutu (upload_max_filesize)

en: Post maximum file upload size (post_max_size)
tr_TR: Maksimum dosya yükleme boyutunu yayınla (post_max_size)

en: Memory Limit (memory_limit)
tr_TR: Bellek Sınırı (memory_limit)

en: Timeout (max_execution_time)
tr_TR: Zaman aşımı (max_execution_time)

en: Browser and OS (HTTP_USER_AGENT)
tr_TR: Tarayıcı ve İşletim Sistemi (HTTP_USER_AGENT)

en: Change Theme Here:
tr_TR: Temayı Buradan Değiştirin:

en: Default
tr_TR: Varsayılan

en: Dark
tr_TR: karanlık

en: Light
tr_TR: Işık

en: Gray
tr_TR: Gri

en: Welcome to File Manager
tr_TR: Dosya Yöneticisine Hoş Geldiniz

en: We love making new friends! Subscribe below and we promise to
        keep you up-to-date with our latest new plugins, updates,
        awesome deals and a few special offers.
tr_TR: Yeni arkadaşlar edinmeyi seviyoruz! Aşağıdan abone olun ve söz veriyoruz
        en yeni eklentilerimiz, güncellemelerimiz ile sizi güncel tutmak,
        harika fırsatlar ve birkaç özel teklif.

en: Please Enter First Name.
tr_TR: Lütfen Adınızı Girin.

en: Please Enter Last Name.
tr_TR: Lütfen Soyadı Giriniz.

en: Please Enter Email Address.
tr_TR: Lütfen E-posta Adresini Girin.

en: Verify
tr_TR: Doğrulayın

en: No Thanks
tr_TR: Hayır teşekkürler

en: Terms of Service
tr_TR: Kullanım Şartları

en: Privacy Policy
tr_TR: Gizlilik Politikası

en: Saving...
tr_TR: kaydediliyor...

en: OK
tr_TR: TAMAM MI
